Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 2/2016

Jak na pigmentové skvrny

Problém s pigmentovými skvrnami je velice rozšířený a dovede hodně potrápit. Zvláště když se vyskytuje na obličeji. I když se dá pomocí make-upu „schovat“, každý by uvítal, kdyby tento problém odstranil. Horší variantou je, když je skvrna větší a ještě vystouplá. Říká se jí stařecká skvrna. Je to způsobeno tím, že se kůže v tomto místě z nějakého důvodu přestala olupovat. Takový problém už nejde tak jednoduše „schovat“.


Výrobky Karla Hadka používám už hodně dlouho, takže vím, že fungují, ale přesto se znovu a znovu divím, že fungují tak skvěle!


Co tedy použit na tento problém?

 

  1. Vyčistit obličej pomocí Hy- oleje na omývání obličeje / ten použijeme dle typu pleti /. Já nejraději používám Hy-olej z růžového dřeva. Již mnoho mých klientek si zvyklo na tento šetrný způsob omytí a zároveň ošetření pleti, jelikož po tomto omytí zůstane pleť bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů, jako je pnutí, svědění nebo pálení.
  2. Takto omytou pleť dočistíme pleťovou vodou nebo tonikem dle svých požadavků. Mohu vřele doporučit PV Hřebíčkovou, kterou můžeme použít i na oblast okolo očí a hlavně pro ty, kteří mají po probuzení pocit „slepených“ řas - tzv. ospalky. Při pravidelném používání ráno a večer se tento problém velice rychle zmírní a za nějaký čas zcela vymizí.
  3. Teď již můžeme použit Lipio –sérum ALBIDERM , který při pravidelném používání pigmentové skvrny zesvětlí a časem tyto skvrny zcela zmizí. Ty vystouplé časem jako by změkly a odloupnou se. Pod nimi je kůže hladká a bez jakéhokoliv tmavšího odstínu oproti kůži okolo. Mnoha klientkám to udělalo velikou radost, protože nemusely podstoupit odstranění skvrn klasickým způsobem, a to znecitlivěním a pak odstraněním této skvrny skalpelem. Z toho pramení obavy, aby to nebylo něco „zlého“. Sama jsem to v minulosti podstoupila, tak vím, že jsem obavy měla a hlavou mi šly všelijaké myšlenky …
  4. Zbytek obličeje pak ošetříme námi běžně používaným krémem. Ať už si vybereme některou LECIDERMU, REGENERAČNÍ KRÉM nebo LIPIO SÉRUM.

Lipio - sérum ALBIDERM mě velice mile překvapil i při ošetření pigmentových skvrn na hřbetech rukou. Skvrny pomalu mizely – bledly, ale vlivem působení sluníčka na ruce, které nemůžeme ošetřit make–upem, abychom je před sluníčkem ochránili, trvá odstranění trochu déle. Je nutné na to pamatovat a snažit se ruce před sluníčkem chránit. Proto je lepší skvrny na rukou začít ošetřovat v zimě, kdy není tolik slunečního svitu. Také je vhodné používat vnitřně PAMPELIŠKU nebo kořen HOŘCE, aby se zkvalitnila činnost jater, protože jakýkoliv projev na kůži je právě záležitostí jater. Nelze opomenout ELEUTHEROCOCC, který také velmi mnoho dokáže v těle „vylepšit“ !!!


Lipio-sérum ALBIDERM je opět skvělý výrobek, který se zase povedl a věřím, že mnoha lidem pomůže zbavit se pigmentových skvrn!


Kolarčíková Vlastimila,

kosmetička-aromaterapeutka
E-mail:  vlastimilakolarcikova@seznam.cz
Mob.:    603 286 335

Úvodní slovo Karla Hadka

Pomalu končí duben a já píši dalších pár řádků pro letošní letní Aromku.

Pro snadné dávkování

Éterické oleje jsou zajímavé nejen svou vůní, ale i jejich účinností, ať již při kosmetických nebo i zdravotních problémech.

Sbohem, 115 ml AVG

Aloe Vera Gel se již stal neodmyslitelnou součástí nabídky.

Přidejte se k nám a podpořte nás na Facebooku

Aromaterapie Karel Hadek je na Facebooku.

Palmový olej

Třetí Newtonův zákon se také nazývá „Zákon akce a reakce“.

Candida albicans a 30 let

Ano, je to již více než třicet let, co jsem se s tímto problémem poprvé setkal.

Pelargoniový olej

Pelargoniový olej patří k éterickým olejům, které se získávají parní destilací z prakticky celé nadzemní části rostliny.

Pro začátečníky...

Začínáme...

Špinavé ruce

Neustálý problém, velice časté téma v tisku, na internetu…

Jak na pigmentové skvrny

Problém s pigmentovými skvrnami je velice rozšířený a dovede hodně potrápit.

Hadka prostě baštíme III

Je to tady… sluníčko víc a víc vystrkuje své paprsky a všechno roste, kvete…

Všeho moc škodí

Nedávno jsem slyšela od nějakého lékaře, že přibývá mnoho lidí, které trápí různé druhy alergií, např. potravinové, pylové, sluneční, chladové … Ale že se vše dá pomocí léků léčit a tím zmírnit vzniklé problémy.

Vážený pane Hadku,

Ráda bych se s Vámi podělila o účinek úžasného Candiölu na opary.

Zkušenosti od ruských klientů

Ahoj Oksano! Moc děkuji za koupelový olej.

GEIS nebo POŠTA

Chtěla bych se podělit o opačnou zkušenost s doručováním balíčků, než má paní Kolarčíková (Aromaterapie 1/2016).

Reakce na články z časopisu

Dobrý den, mám malý dotaz k poslednímu číslu Vašeho úžasného časopisu. Jsem součástí spolku, který vyučuje taiči a různé druhy meditačních a relaxačních cvičení.

Aromaterapie v Ostravě

Aromaterapie mě nadchla už před léty, stejně jako svéráznost pana Hadka a jeho kosmetika.

Svrabové šílenství

Tento článek nechci zaměřit na velebení výrobků pana Hadka, takových článků je plný časopis.

Sluníčko a já

Miluji sluníčko snad každým kouskem těla. Ale někdy se také stává, že když něco milujeme, umí nám to i ublížit.

CHINA BALSAM

Často jsem trpěl bolestmi hlavy a nic mi nepomáhalo.

Šestinedělí

Slovo, které toho v sobě skrývá tak moc, a přesto se o něj zajímáme tak málo. Je to magické období nabité hormony, které je někdy těžké ukočírovat.

Čistící prostředek ORANGE-SANITOL

Dcera má jeden rok a tři měsíce a už velice ráda tvoří – pracuje s plastelínou, voskovými pastelkami a s fixy. Obzvlášť se jí líbí tvořit na parapetu okna a stát u toho na radiátoru, který je přímo pod oknem.