Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 2/2016

Svrabové šílenství

 

Tento článek nechci zaměřit na velebení výrobků pana Hadka, takových článků je plný časopis. I já s nimi mám velmi dobré zkušenosti a podle toho taky vypadá naše koupelna. Je laděna zelenobíle. Ne podle použitého obkladu, ale podle lahviček, které se v ní všude vyskytují. Manžel má na vaně DrVoštěp, protože po maratonském běhu není nic lepšího. Mladší syn (mimochodem teenager) svoje vlasy výhradně pěstí vlasovým mycím olejem a balzámem Haarette Q, protože frontmanovi metalové kapely bujné „háro“ dodává přitažlivosti. Starší syn mi neustále bere na obličej „moji“ Lecidermu, neboť mu nejlépe pomáhá na jeho suchou pokožku. O dceři a sobě ani nemluvím, naše kosmetika a lékárnička se prostě bez těchto prostředků neobejde.

 

„Hadkovské výrobky“ jsme začali používat před mnoha lety, kdy jsem se po kurzu aromaterapie zeptala lektorky, jakou firmu by mi na aromaoleje doporučila. Pamatuji se, že řekla: „...Já používám Hádka, je sice dražší, ale kvalita za to stojí ...“. No, a s tímhle výrokem dodnes souhlasím. Na sklonku loňského roku jsem byla navíc velmi mile konfrontována se službami, které pan Hadek a jeho lidé ke svým výrobkům poskytují. Celou záležitost jsem nazvala „svrabové šílenství“. Byla jím postižena celá rodina díky důvěře v internetové informace. Diagnóza se díkybohu nepotvrdila a dnes se tomu již všichni smějeme

 

Začalo to tím, že syn začal mít problémy se svěděním kůže. Na internetu si našel, že musí jít o svrab. Všichni jsme se mu vysmívali až do té doby, než stejný problém postihl i mého muže. To už jsme začali být trochu nervózní. A když se svědivé místo objevilo na pokožce i mně, začali jsme ujíždět na informacích z internetu všichni. A v diagnóze svrab jsme se utvrdili. Bohužel ani náš rodinný praktický lékař tuto diagnózu nevyvrátil, i když ji ani nepotvrdil. Přiznám se, že jsem byla zoufalá a toto střízlivému úsudku nepřeje. Protože jsem odpůrcem všech zázračných léků alopatické medicíny, které se hemží antibiotiky, kortikoidy apod., rozhodla jsem se pro léčení přírodní cestou a jak jinak než „hadkovskými prostředky“. Zoufale jsem napsala panu Hadkovi o pomoc. Přestože byl na dovolené, takřka okamžitě jsem obdržela odpověď s radou týkající se léčby a s nabídkou testovacího preparátu Scabiosan. Tento výrobek v množství odpovídající léčbě 3 lidí okamžitě dorazil a byl poskytnut bezplatně včetně poštovného!!! Protože jsem věděla, že paní Švorcová má zkušenosti s léčbou svrabu psů a koní, obrátila jsem se i na ni s prosbou o informace, jak udržovat domácnost, čalounění, postele apod. Informace byly opravdu velmi praktické, obsažné a vysoce profesionální. Dostala jsem i nabídku, abych kdykoliv zavolala, pokud budu ještě něco potřebovat.

 

Ani u pana Hadka, ani u paní Švorcové jsem nezaznamenala byť jen nástin nějaké honby za reklamou nebo vnucování výrobků jejich firmy. Přitom díky atmosféře v naší rodině toho klidně mohli zneužít a my bychom se ani nezlobili. Nakonec se díky kožní lékařce vše obrátilo na pravou míru, jednalo se o virové onemocnění. Testování Scabiosanu tedy nemohlo proběhnout, ani nevím, jestli bohudík nebo bohužel.

 

Celá událost mě ale opět přesvědčila, že zůstat věrná firmě Hadek se vyplácí. Kvalita je zde ve všech oblastech nejen u výrobků, ale i v oblasti služeb.

 

Hluboce smekám a nevím, jak vyjádřit svoji vděčnost.

 

Radka Ivanská

Úvodní slovo Karla Hadka

Pomalu končí duben a já píši dalších pár řádků pro letošní letní Aromku.

Pro snadné dávkování

Éterické oleje jsou zajímavé nejen svou vůní, ale i jejich účinností, ať již při kosmetických nebo i zdravotních problémech.

Sbohem, 115 ml AVG

Aloe Vera Gel se již stal neodmyslitelnou součástí nabídky.

Přidejte se k nám a podpořte nás na Facebooku

Aromaterapie Karel Hadek je na Facebooku.

Palmový olej

Třetí Newtonův zákon se také nazývá „Zákon akce a reakce“.

Candida albicans a 30 let

Ano, je to již více než třicet let, co jsem se s tímto problémem poprvé setkal.

Pelargoniový olej

Pelargoniový olej patří k éterickým olejům, které se získávají parní destilací z prakticky celé nadzemní části rostliny.

Pro začátečníky...

Začínáme...

Špinavé ruce

Neustálý problém, velice časté téma v tisku, na internetu…

Jak na pigmentové skvrny

Problém s pigmentovými skvrnami je velice rozšířený a dovede hodně potrápit.

Hadka prostě baštíme III

Je to tady… sluníčko víc a víc vystrkuje své paprsky a všechno roste, kvete…

Všeho moc škodí

Nedávno jsem slyšela od nějakého lékaře, že přibývá mnoho lidí, které trápí různé druhy alergií, např. potravinové, pylové, sluneční, chladové … Ale že se vše dá pomocí léků léčit a tím zmírnit vzniklé problémy.

Vážený pane Hadku,

Ráda bych se s Vámi podělila o účinek úžasného Candiölu na opary.

Zkušenosti od ruských klientů

Ahoj Oksano! Moc děkuji za koupelový olej.

GEIS nebo POŠTA

Chtěla bych se podělit o opačnou zkušenost s doručováním balíčků, než má paní Kolarčíková (Aromaterapie 1/2016).

Reakce na články z časopisu

Dobrý den, mám malý dotaz k poslednímu číslu Vašeho úžasného časopisu. Jsem součástí spolku, který vyučuje taiči a různé druhy meditačních a relaxačních cvičení.

Aromaterapie v Ostravě

Aromaterapie mě nadchla už před léty, stejně jako svéráznost pana Hadka a jeho kosmetika.

Svrabové šílenství

Tento článek nechci zaměřit na velebení výrobků pana Hadka, takových článků je plný časopis.

Sluníčko a já

Miluji sluníčko snad každým kouskem těla. Ale někdy se také stává, že když něco milujeme, umí nám to i ublížit.

CHINA BALSAM

Často jsem trpěl bolestmi hlavy a nic mi nepomáhalo.

Šestinedělí

Slovo, které toho v sobě skrývá tak moc, a přesto se o něj zajímáme tak málo. Je to magické období nabité hormony, které je někdy těžké ukočírovat.

Čistící prostředek ORANGE-SANITOL

Dcera má jeden rok a tři měsíce a už velice ráda tvoří – pracuje s plastelínou, voskovými pastelkami a s fixy. Obzvlášť se jí líbí tvořit na parapetu okna a stát u toho na radiátoru, který je přímo pod oknem.