Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 2/2016

Aromaterapie v Ostravě

 

Aromaterapie mě nadchla už před léty, stejně jako svéráznost pana Hadka a jeho kosmetika. Pan Hadek na každém svém kurzu zdůrazňuje, že mu nemáme věřit, že máme používat vlastní hlavu a o všem se přesvědčit, protože sám je taky obchodník a má touhu prodat. Jenomže já mu věřím všechno a věřím jeho kosmetice o to víc, že jsem i po letech překvapená, jak báječně Hadkovy preparáty působí na mne, mé děti a na mé klientky.

 

Protože se jedná o kosmetiku fyziologickou, která se umí vstřebávat do kůže, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Já, stejně jako mé klientky jsme absolutně podlehly skvělým obličejovým olejům. Pleť je po nich krásná, vyživená a hebká. Dokonce některé z nich prohlásily, že si krém již nikdy nekoupí. Obličejový olej lze používat ráno i večer, dámy jsou nadšené, že si vystačí s jedním kosmetickým přípravkem místo krému denního, nočního, vypínacího či jinak zázračného.

 

Důvěra, kterou jsem si u svých klientek získala právě doporučením obličejových olejů, a snad i výsledky kosmetického ošetření založeného na aromaterapii u nich probudily velikou chuť vyzkoušet další produkty z rozsáhlého sortimentu této kosmetické značky.

 

Do Brna na kurz pro kosmetičky jsem jela načerpat inspiraci a oprášit své znalosti. Paní Míša Švorcová koncipovala celý kurz do velice přátelské, tvůrčí, pracovní a přitom také osobní roviny. Velký prostor věnovala povídání o rostlinách, stromech a bylinkách, jak vypadají, kde rostou, čím jsou charakteristické a jak tohle všechno ovlivňuje silice těchto rostlin. Jejich účinky mohou pomáhat při zdravotních potížích, ale hlavně působí na naše emoce. Vše jsme měly možnost si vyzkoušet, zamíchat, zahřát a nechat vychladnout, očichat a vmasírovat. S ostatními účastníky brněnského kurzu jsme si vyměnili zkušenosti a společně sdíleli pracovní úspěchy. Naučila jsem se krásné tahy, které zařadím do své masáže a okoukala kombinace vůní, které bych vlastní fantazií neobjevila, příběhy z praxe kolegyň mě inspirovaly. Moc se těším na další setkání na podzim.

 

Často odpovídám na dotazy svých klientek, proč se aromaterapií konkrétně v Ostravě nezabývá víc kosmetiček, když se jedná o kosmetiku cenově příznivou, s úžasnými výsledky a s možností sestavit zajímavá a netradiční ošetření pro individuální potřeby každé pleti. Díky paní Švorcové jsem si odpověď na tuhle otázku sama přivezla až z Brna. Musí se do toho dát kus srdce!

 

A jak tedy děláme aromaterapii v Ostravě? Já ji dělám srdcem, protože jinak se aromaterapie dělat nedá. A v tom je aromaterapie nádherná a dokonalá.

 

Bc. Věra Kotásková
Studio Dobrý pocit, Ostrava
www.dobrypocit.eu

Úvodní slovo Karla Hadka

Pomalu končí duben a já píši dalších pár řádků pro letošní letní Aromku.

Pro snadné dávkování

Éterické oleje jsou zajímavé nejen svou vůní, ale i jejich účinností, ať již při kosmetických nebo i zdravotních problémech.

Sbohem, 115 ml AVG

Aloe Vera Gel se již stal neodmyslitelnou součástí nabídky.

Přidejte se k nám a podpořte nás na Facebooku

Aromaterapie Karel Hadek je na Facebooku.

Palmový olej

Třetí Newtonův zákon se také nazývá „Zákon akce a reakce“.

Candida albicans a 30 let

Ano, je to již více než třicet let, co jsem se s tímto problémem poprvé setkal.

Pelargoniový olej

Pelargoniový olej patří k éterickým olejům, které se získávají parní destilací z prakticky celé nadzemní části rostliny.

Pro začátečníky...

Začínáme...

Špinavé ruce

Neustálý problém, velice časté téma v tisku, na internetu…

Jak na pigmentové skvrny

Problém s pigmentovými skvrnami je velice rozšířený a dovede hodně potrápit.

Hadka prostě baštíme III

Je to tady… sluníčko víc a víc vystrkuje své paprsky a všechno roste, kvete…

Všeho moc škodí

Nedávno jsem slyšela od nějakého lékaře, že přibývá mnoho lidí, které trápí různé druhy alergií, např. potravinové, pylové, sluneční, chladové … Ale že se vše dá pomocí léků léčit a tím zmírnit vzniklé problémy.

Vážený pane Hadku,

Ráda bych se s Vámi podělila o účinek úžasného Candiölu na opary.

Zkušenosti od ruských klientů

Ahoj Oksano! Moc děkuji za koupelový olej.

GEIS nebo POŠTA

Chtěla bych se podělit o opačnou zkušenost s doručováním balíčků, než má paní Kolarčíková (Aromaterapie 1/2016).

Reakce na články z časopisu

Dobrý den, mám malý dotaz k poslednímu číslu Vašeho úžasného časopisu. Jsem součástí spolku, který vyučuje taiči a různé druhy meditačních a relaxačních cvičení.

Aromaterapie v Ostravě

Aromaterapie mě nadchla už před léty, stejně jako svéráznost pana Hadka a jeho kosmetika.

Svrabové šílenství

Tento článek nechci zaměřit na velebení výrobků pana Hadka, takových článků je plný časopis.

Sluníčko a já

Miluji sluníčko snad každým kouskem těla. Ale někdy se také stává, že když něco milujeme, umí nám to i ublížit.

CHINA BALSAM

Často jsem trpěl bolestmi hlavy a nic mi nepomáhalo.

Šestinedělí

Slovo, které toho v sobě skrývá tak moc, a přesto se o něj zajímáme tak málo. Je to magické období nabité hormony, které je někdy těžké ukočírovat.

Čistící prostředek ORANGE-SANITOL

Dcera má jeden rok a tři měsíce a už velice ráda tvoří – pracuje s plastelínou, voskovými pastelkami a s fixy. Obzvlášť se jí líbí tvořit na parapetu okna a stát u toho na radiátoru, který je přímo pod oknem.