Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2024

Úvodní slovo

Předsevzetí je prohlášení či slib, který člověk učiní sám sobě, aby dosáhl určitého cíle.

Lidé si často dávají novoroční předsevzetí přestat kouřit, zhubnout nebo šetřit peníze. Bohužel, mnoho z nich je nedodrží, protože jim chybí motivace, podpora nebo plán. Nejinak je tomu u nás. K mnoha, bohužel

nedobrovolným předsevzetím, nás vede legislativa. Na nás však zůstává určit termín, kdy změny zahájíme. Mnoho změn se nám nelíbí, jsou pro nás finančně náročné,

ale motivací jste Vy, spokojení zákazníci.

Za každou změnou je mnoho hodin konzultací, kdy se snažíme vše promyslet a nastavit tak, aby každá změna naše klienty zasáhla co nejméně a byla ku prospěchu všech. Ne všichni však jste ochotni změny přijmout…

V roce 2023 jsme dostavěli novou výrobní budovu, kterou jsme potřebovali, abychom vám mohli i nadále dělat radost výrobky v odpovídající kvalitě. S radostí a láskou budeme moci i nadále vyrábět aromaterapeutické přípravky, které jste si oblíbili.

I v novém roce budeme připravovat novinky, které po nás požadujete nebo chybí v naší nabídce, ale musíme nejprve vše přizpůsobit požadavkům nové legislativy. Některé stávající přípravky budeme stahovat z prodeje. Jde především o ty, které jste si málo oblíbili. O zrušení prodeje produktu budete informováni ecomailem.

Povinnosti vyplývající z legislativy plnit musíme. Kompenzací povinností jsou právě novinky. Jsou pro nás výzvou dělat přípravky lepší, zdravější, takové, které podporují zdraví a jsou součástí vašich životů.

I v tomto roce se budeme věnovat výzkumu týkajícímu se využití esenciálních olejů pro podporu zdraví včel. Tento a příští rok budou práce na projektu ještě intenzivnější díky grantu Technologické agentury ČR, který se nám podařilo získat ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou… ale o tom více ve článku uvnitř časopisu.

I takto překonáváme nástrahy a těžkosti, které nám přináší legislativa. Hledáme smysl, chceme vidět svět lepší, potřebujeme naději. Hledáme možnosti tvořit smysluplné kroky, které přinesou naději nám i ostatním.

Děkuji Vám za vaši podporu, důvěru, se kterou se na vás obracíte, když nás kontaktujete. Kolegyně z poradny AKH i poradny AF vám vždy rády poradí, pomohou. Jsme rádi, že jste s námi. Naším předsevzetím je být tu pro ty, kdo potřebují naši pomoc a chápou, že i my musíme splnit požadavky, které jsou na nás kladeny.

 

Michaela Švorcová