Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Základní krémy

Základní krémy

I přes širokou nabídku různých krémů firmy Aromaterapie Karel Hadek se zcela jistě najdou příznivci aromatera­pie, kterým nějaký ten krémeček bude chybět. Vzhledem k tomu, že vnímání jak vůní, tak účinků éterických olejů je velice individuální, nabízí právě základní krémy možnost přípravy individuálních přípravků, a dokáží tak uspokojit požadavky snad každého.

 

Kompletni nabídka na e-shopu ...

 

Produkty této kategorie

BODYEM NEUTRAL

Vysoce kvalitní preparát k ošetření suché pokožky celého těla. Jedná se o základní krém bez specifických éterických olejů. Lze jej aplikovat jak v této neutrální formě, tak i použít pro pří­pravu vlastních specialit individuálním přidáním éterických olejů dle vlastních představ či terapeutických potřeb.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. z vlašských ořechů, jojobový, brutnákový, pupálkový, makadamiový. Shea‑Butter. Lecitin. Vitamíny, např. E, A, F, C. Pantenol. Ky­selina mléčná. Glycerin. Destilovaná voda.

Vlastnosti: Preparát lze doporučit k ošetřování suché po­kožky celého těla i v této neutrální formě, hlavně pak u jedinců s velmi citlivou pokožkou a všeobecnou nesnášenlivostí. Při pokojové a následně tělesné teplotě je dobře roztíratelný. Při skladování v lednici tuhne. Po jeho aplikaci se pokožka neleskne a získává sametovou jemnost. Přidáním specifických éterických olejů lze dosáh­nout individuálně požadovaných terapeutických účinků. 

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

 


DERMISOFT

Krém DERMISOFT plní funkci základního nosiče účinných látek, stejně jako krém NATURALIA. Neobsahuje však tak vy­soký podíl nákladných vitamínových složek, proto je cenově velmi výhodný a vhodný pro další zpracování s použitím éte­rických olejů podle potřeby. Preparát DERMISOFT je vhodný k aplikaci na pokožku celého těla.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. kanolový, z vlašských ořechů, sójový, jojobový. Bambucké máslo. Včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Vitamíny A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml

 


LECIDERMA SHEA NEUTRAL

LECIDERMA SHEA NEUTRAL SPF 6

Tyto dva krémy jsou vyrobeny bez éterických olejů, a přesto mají slabou, velice příjemnou vůni. Lze je použít i tam, kde by z jakýchkoli důvodů nevyhovovalo přidání éterických olejů. Jinak preparáty LECIDERMA SHEA NEUTRAL představují zá­kladní nosiče, do kterých je možné dle přání zákazníka, či doporučení odborníka, přidat různé účinné látky a éterické oleje. Lze tak vyrobit jakýkoliv krém s požadovanou kon­centrací účinných látek.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. makada­miový, jojobový, z pšeničných klíčků, olivový. Bambucké máslo. Včelí vosk. Lecitin. Vitamíny: A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná. Destilovaná voda. 

Vlastnosti: Jemná lecitinová emulze s jedinečnými regene­račními vlastnostmi. Působí preventivně proti tvorbě vrá­sek. Vhodné pro všechny druhy pleti, hlavně pak pro pleť zralou.

Další požadované účinky lze definovat přidáním specifických éterických olejů nebo jejich směsi. 

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml

 


NATURALIA

Vitamínový krém NATURALIA představuje v nabídce firmy vysoce kvalitní základní nosič, do kterého je možné podle přání zákazníka, či doporučení odborníka, přidat různé účinné látky a éterické oleje. Lze tak vyrobit jakýkoliv krém s požadovanou koncentrací účinných látek. Je vhodný i pro jedince, kterým by z jakýchkoli důvodů nevyhovovaly krémy obsahující éterické oleje. Preparát Naturalia je vhodný pře­devším k aplikaci na obličej.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. mandlový, z vlašských ořechů, jojobový, sezamový, z pšeničných klíčků. Bambucké máslo. Včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Vitamíny A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

 


SHEA BUTTER

Vynikající základní krém, který patří k těm „novějším“ pre­parátům dle receptur pana Hadka. Použití je podobné jako u předchozích základních krémů. Krém SHEA BUTTER má silně změkčující, zvláčňující a zjemňující účinky. Je proto vhodný pro normální a suchou, zralou pleť. V jeho receptuře bylo využito vysoce dávkované bambucké máslo, které je půvo­dem ze střední Afriky.

Tato vynikající kosmetická surovina obsahuje až 12 % nezmýdelnitelných složek, které tomuto preparátu propůjčují jeho jedinečné vlastnosti.

Receptura krému je dále definována vyváženým komplexem rostlin­ných olejů, vosků a vitamínů. Preparát vykazuje díky svému složení přírodní ochranný faktor cca 4.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné tuky: bambucké máslo. Oleje, např. z vlašských ořechů, jojobový, sezamový, z pše­ničných klíčků, olivový. Lecitin. Emulgátory. Vitamíny A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná, glycerin. De­stilovaná voda.

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml

 

 

DOPORUČENÍ:

Přípravu krémů v domácích podmínkách doporučujeme laikům konzultovat s kosmetičkou, případně lékárníkem či lékařem.