Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Tělové krémy

Každý z nás se v životě potýká s nějakými problémy. Ně­které z nich mohou mít i charakter problémů kosmetic­kých. Jedním z těch častých je suchá pokožka. Někdy napomohou k jejich řešení vhodné mycí preparáty – kou­pelové a sprchové oleje. Ale co dělat, pokud i toto je pro pokožku málo a zůstává sušší, než by bylo žádoucí?
 

Pro tyto účely byly vyvinuty speciální tělové krémy BODYEM. Oba lze označit jako voňavou specialitu pro ošetřování suché pokožky celého těla. Co se použitých emulgátorů týče, poskytují preparátům kožní emulgaci, a tím zaručují, že pokožka nebude dehydrována.
 

Taktéž pečlivě zvolené vysoce kvalitní olejové složky a vosky jsou zárukou, že preparáty pokožku nejen dobře zásobí potřebnými tuky, ale zároveň prokáží své schop­nosti ji zjemnit.

 

Kompletni nabídka na e-shopu...

  

Produkty této kategorie

BODYEM NEUTRAL

Vysoce kvalitní preparát k ošetření suché pokožky celého těla. Jedná se o základní krém bez specifických éterických olejů. Lze jej aplikovat jak v této neutrální formě, tak i použít pro pří­pravu vlastních specialit individuálním přidáním éterických olejů dle vlastních představ či terapeutických potřeb.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. z vlašských ořechů, jojobový, brutnákový, pupálkový, makadamiový. Shea‑Butter. Lecitin. Vitamíny, např. E, A, F, C. Pantenol. Ky­selina mléčná. Glycerin. Destilovaná voda. 

Vlastnosti: Preparát lze doporučit k ošetřování suché po­kožky celého těla i v této neutrální formě, hlavně pak u jedinců s velmi citlivou pokožkou a všeobecnou nesnášenlivostí. Při pokojové a následně tělesné teplotě je dobře roztíratelný. Při skladování v lednici tuhne. Po jeho aplikaci se pokožka neleskne a získává sametovou jemnost. Přidáním specifických éterických olejů lze dosáh­nout individuálně požadovaných terapeutických účinků. 

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

 


BODYEM ROY

Specialita na suchou pokožku s velice příjemnou, osvěžující růžovou vůní.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. z vlašských ořechů, jojobový, brutnákový, pupálkový, makadamiový. Bambucké máslo. Lecitin. Éterické oleje, např. růže, růžové dřevo, růžová palma, grapefruit, Litsea‑cubeba. Vitamíny, např. E, A, F, C. Pantenol. Kyselina mléčná. Glycerin. Destilo­vaná voda. 

Vlastnosti: Preparát BODYEM ROY je určen k ošetření suché pokožky celého těla jak při projevech nedostatku tuků, tak i vody. Při pokojové a následně tělesné teplotě je dobře roz­tíratelný. Při skladování v lednici tuhne. Po jeho aplikaci se pokožka neleskne a získává sametovou jemnost. 

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml