Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Regenerační pleťové masky

Regenerační pleťové masky

Regenerační pleťové masky procházely dlouhodobým vý­vojem a testováním, než bylo docíleno stabilních emulzí vyráběných výhradně z rostlinných olejů. Zde je pak nutno vyzdvihnout i excelentní účinnost, které bylo díky použi­tým surovinám dosaženo. Nelze se potom divit, že se ne­jedná o jednoúčelové výrobky, jak bývá u běžných masek zvykem. Záruka, že tyto regenerační pleťové masky ne­obsahují žádné minerální či syntetické oleje, a jejich vý­jimečné složení je umožňují používat stejně dobře jako mastné regenerační krémy k celodennímu ošetřování pleti, hlavně u jedinců se suchou alipickou pletí, nebo jako exkluzivní regenerační masážní krémy.

Samozřejmě, že i tyto regenerační pleťové masky jsou vyráběny bez chemické konzervace. Nabízí své služby např. jedincům, kterým by z jakýchkoli důvodů nevyho­vovaly preparáty obsahující éterické oleje, a hlavně pak těm, kteří umění aromaterapie zvládají natolik, že si při­dáním specifických éterických olejů vyrobí individuální masku s požadovanými účinky. (Výjimkou je zde nová maska AKTIDERMA LY, která již éterické oleje obsahuje).
 

Použití:
Po očistě pleti naneseme na obličej a dekolt malé množství regenerační masky, krátce vmasírujeme a necháme 20–30 minut působit. Papírovým ubrouskem poté setřeme přebytky preparátu. Masky nesmýváme, neobsahují minerální oleje. Maska vstřebaná pokožkou tak zůstává i nadále aktivní, tudíž nutnost omývání od­padá.

 

TIP: 

Regenerační masky lze použít i jako specialitu pro kosmetickou masáž obličeje.

  

 

Kompletni nabídka na e-shopu...

 

Produkty této kategorie

AKTIDERMA LY

Jedná se o speciální preparát s velmi zajímavým složením. Základními surovinami jsou med a vysoce kvalitní rostlinné oleje, lecitin, vitamíny. Vznik tohoto preparátu si jistým způ­sobem vyžádala skutečnost, že kožních problémů neustále přibývá a při jejich řešení je občas potřeba postupovat i na­prosto nestandardním způsobem. AKTIDERMA LY představuje preparát, který, nabízený v drogeriích či supermarketech, by byl neprodejný. Při jeho senzorickém hodnocení stačí pouhá dvě slova: lepkavý a mastný.

Uživatelé, kteří měli preparát k dispozici od samotného za­čátku vývoje, přesvědčila AKTIDERMA LY svými jedinečnými účinky. Lze ji použít jak pro mastnou, zánětlivou pleť, tak i pleť suchou, postiženou atopickým ekzémem, či jinými po­dobnými kožními projevy.

Její terapeutický účinek spočívá ve schopnosti aktivace „vnitřní“ očisty pokožky. Kompozice použitých účinných látek podstatně zlepšuje pohyb lymfatických tekutin a ak­tivně napomáhá k uklidnění a zlepšení stavu pokožky. 

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: jojobový, brutná­kový. Bambucké máslo. Med. Lecitin. Lanolin. Éterický olej z jalovcových bobulí. Vitamíny A, E, F. Pantenol. Kyselina mléčná. 

Použití: AKTIDERMU LY nanášíme na omytou pokožku ob­ličeje, popřípadě i dekoltu, v silnější vrstvě (cca 0,5 mm) a necháme co nejdéle působit. Poté přebytky odstraníme a pokožku opláchneme vodou. Preparát lze též použít jako krém, a tehdy nanášíme jen tolik, kolik je pokožka schopna přijmout. Pocit lepkavosti odezní zhruba po 20 minutách. 

Upozornění: Uchováváním preparátu na chladném místě (v lednici) může dojít k oddělení tukové fáze od medu. V ta­kovém případě pak stačí preparát promíchat. Taktéž muže dojít ke krystalizaci cukrů obsažených v medu. Ani toto není na závadu, vzniklé krystalky se při tělesné teplotě rozpustí. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml

 


JOJOBA

Velice oblíbená a osvědčená lehká neutrální maska, vyro­bená převážně z jojobového oleje lisovaného za studena. Její regenerační, protizánětlivé a hojivé účinky jsou dány hlavně vysokým obsahem jojobového oleje. Tyto účinky lze podstatně umocnit přidáním specifických éterických olejů. Lze ji použít k ošetření aknózních projevů mastné pleti, ale je vhodná i pro suchou a normální pleť.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. jojobový, z vlašských ořechů, mandlový, sezamový, z pšeničných klíčků. Včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Vitamíny A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná, alantoin, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

 


LECITHIN W/O

Neutrální lecitinová supermaska nyní s výrazně vylepšenou recepturou. Vysoký podíl olejů s vícenásobně nenasycenými mastnými kyselinami v kombinaci s lecitiny a vitamínovým komplexem činí z této masky svou účinností opravdovou ex­kluzivitu.

Lecitinová maska W/O je vhodná pro všechny typy pleti, neboť optimalizuje funkce pokožky, ale nejlepší služby poskytne zralé, normální a suché pleti. I u této masky lze do­poručit v případě potřeby speciálních terapeutických účinků přidání vhodných éterických olejů. Vzhledem ke svému slo­žení, jemnosti i účinnosti se Lecitinová maska osvědčila jako vynikající regenerační preparát pro velmi citlivou oční krajinu. 

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. mandlový, jojobový, karité, z pšeničných klíčků, kanolový. Bambucké máslo. Lecitin. Včelí vosk. Emulgátory. Vitamíny A, E, F, C. Be­takaroten, pantenol. Kyselina mléčná, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml

 


NATURALIA W/O

Mastná neutrální vitamínová maska vyrobená výhradně z vy­soce hodnotných rostlinných olejů, bohatých na fosfolipidy. Díky svému vysokému obsahu vitamínů přímo nabízí své využití jako bioaktivní základ pro přípravu různě působících preparátů přidáním éterických olejů. Je určena pro normální i suchou pokožku.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. kanolový, mandlový, jojobový, sójový. Včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Vitamíny, např. A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Kyselina mléčná, alantoin, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml

 


SALTIA W/O

Neutrální mastná maska s vysokým obsahem soli z Mrtvého moře a mandlového oleje, kterou doporučuji používat pro ošetření pokožky postižené lupénkou, některými druhy ek­zémů a pokožky podrážděné. SALTII W/O lze užívat buď jako hotového preparátu anebo se nabízí možnost přidání tera­peuticky vhodných éterických olejů pro zvýšení její účinnosti. Maska SALTIA W/O je především vhodným doplňkem krémů řady Saltia.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. mandlový, só­jový, jojobový, z pšeničných klíčků. Třezalkový macerát. Včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Pantenol. Oligominerály z Mrtvého moře, kyselina mléčná, urea, glycerin. Destilovaná voda. 

Standardní balení: 50 ml, 100 ml, 250 ml

 

 

Doporučujeme: 

 Normální a suchá pleť: 
 JOJOBA NATURALIA W/O LECITHIN W/O  AKTIDERMA LY
       
 Mastná pleť a akné:
 JOJOBA  AKTIDERMA LY    
       
 Zralá a stárnoucí pleť:
 LECITHIN W/O NATURALIA W/O    
       
 Podrážděná pokožka, ekzémy a lupénka:
 SALTIA W/O JOJOBA  AKTIDERMA LY