Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Parfémy

Parfémy

Šest novinek, které vás mohou provázet po celý den. Ano, jde o parfémy, ale ne ledajaké. Nejsou to syntetické vůně, ale opět čistě siličné vůně z květů, plodů, listů, kůry, ko­řene, pryskyřice. Každý parfém se vyznačuje svou osobitou vůní, jsou zcela jedinečné, byť se v nich objevují stejné éterické oleje. Zde se opět přesvědčíte o tom, jak velmi záleží na množství použitých silic. V nabídce najdete čtyři vůně typicky dámské, jednu vůni pánskou a jednu, která zalahodí ženám i mužům. Par­fémy opět obsahují 30 % silic a 70 % lihu, proto je vhodné je používat s rozvahou.

  • Parfém má nejvyšší koncentraci vonných olejů, 15 - 30 % v koncentrovaném lihu.
  • Parfémová voda obsahuje 8 - 15 % vonných složek v při­bližně 85 - 90 % lihu (Eau de Parfum = EdP).
  • Toaletní voda obsahuje 4 - 8 % vonných složek v přibližně 80 % lihu (Eau de Toilette = EdT).
  • Kolínská voda obsahuje 3 - 5 % vonných složek v asi 70 % lihu (Eau de Cologne = EdC).

 

Kompletní nabídka na e-shopu ...

 

PRODUKTY TÉTO KATEGORIE

VALENTINE  - Unisex parfém

Parfém, kde se snoubí ženské a pánské charisma. Setkává se zde vůně sladkého, teplého pomeranče s osvěžující slad­kokyselou limetkou a ostře kyselou příchutí citronu. To vše je doplněno tajemnou vůní jasmínu, růže, tuberosy, gerania a sladkého medu.

 


KLEOPATRA
 -
Dámský parfém

Egyptská královna, proslulá svou ctižádostí a osobním kouzlem. Ylang, kananga, jasmín, známé vůně opředené tajemnem, doplněné podmanivostí pelargonií, nevinností tuberosy, odlehčené citronem a Litseou cubebou. Chybět nesmí ani u srdce hřející květy růže. Charismatická ženská vůně, která vám dodá vznešenost egyptské královny.

 


FARAO
 -
Pánský parfém

Respekt egyptských faraonů, jejich božská síla, je charakte­ristická pro pánský parfém FARAO. Meditativní kadidlo, do­plněné těžkostí ylangu, pelargonie, pánskou svěžestí elemi, citronu. Teplý tón parfému dodává červená mandarinka a v závěru i med.

 
 

MAGIC - Dámský parfém

Často slýcháme, že v jednoduchosti je krása. Parfém MAGIC se vyznačuje jednoduchostí své kompozice. Vůně rozkvet­lých růžových květů doplněná teplou vůní zralých pome­rančů. Parfém s ženským charisma, kde se plně otevírá vůně každého obsaženého oleje, a přitom se navzájem podporují. Jde o výjimečnou souhru dvou vůní.

 


LILIEN
 
- Dámský parfém

Neuvěřitelná vůně připomínající kvetoucí lilie nese ženský název LILIEN. Kompozice vůní sladké vanilky, meditativního kadidlovníku, jemné tuberosy, sladkého, tajemného ylangu spolu se sladce dřevitou kanangou, podpořenou sladce vo­nícím jasmínem, pelargonií připomínající růži. Kořeněnou vůni zde zastupuje hřebíček a na vážnosti přidává i růže. Lehkost dodává opět pomeranč, citron.

 


VIOLA
 
- Dámský parfém

Vůně fialek vyvolává vzpomínky na dětství, na živé květy. Sladká podmanivá vůně tohoto parfému je utvořena z ty­picky ženského ylangu, pelargonie, růže, doplněná je o zá­stupce citrusů. Mezi ty se řadí pomeranč, limetka, citron. Nedílnou součástí je i pryskyřičný éterický olej elemi.