Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Bylin a surovin

Ostatní produkty

Ostatní produkty

Kompletni nabídka na e-shopu...

 

 

 

Produkty této kategorie

 

DÁRKOVÉ POUKAZY 

Dárkový poukaz
Darujte možnost pořídit si dárek dle vlastního výběru

Chcete potěšit voňavým dárkem a nejste si jisti výběrem? Hledáte dárek na poslední chvíli?
Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ. 

Vybírat můžete z hodnoty 500,-Kč a 1.000,-Kč. 

Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení.
Poukazy jsou zasílány pouze v tištěné podobě.

 

DÁRKOVÉ SADY

Regenerační sada COPA
Dárková sada masážních emulzí a jalovcového sprchovacího oleje pro regeneraci namáhaných svalů

Popis: Hledáte dárek pro sportovce nebo babičku s dědečkem? Sada obsahuje lecitinové emulze pro regeneraci dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů: prohřívací COPATHERM, chladivý COPACOOL a regenerační COPAFLEX. Masážní emulze skvěle doplní JALOVCOVÝ SPRCHOVACÍ OLEJ, který podpoří lymfatický systém a odplavení produktů metabolismu po fyzické aktivitě. Přípravky pomohou zvýšit životní komfort a přinesou opět radost z pohybu.

Sada obsahuje:
30 ml COPAFLEX
30 ml COPATHERM
30 ml COPACOOL
15 ml JALOVCOVÝ sprchovací olej 

 

Sada osvěžovačů - NA PODPORU DÝCHÁNÍ I.
Podpořte své dýchání pomocí osvěžovačů vzduchu s obsahem éterických olejů

Popis: Výhodné balení osvěžovačů vzduchu spolu s lihovým dezinfekčním přípravkem na ošetřování ploch a rukou obsahující éterické oleje s antimikrobiálním účinkem.

ANEMOS s velice příjemnou vůní si na své roušce oblíbíte. Vůně spánku osvěží celou místnost a vysoce procentní lihový přípravek THYMICON ošetří různé plochy, kde je zvýšená pravděpodobnost výskytu různých mikroorganismů.

Sada obsahuje:
ANEMOS (100 ml) - osvěžovač vzduchu s jemnou, přesto výraznou a svěží vůní. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.

VŮNĚ SPÁNKU (100 ml) - přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje
z majoránky, levandule a senných květů napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.

THYMICON (100 ml) - lihový dezinfekční přípravek.

 

Sada testerů CELLU-THERAP
Sada přípravků pro péči o tělo při výskytu celulitidy

Popis: Vyzkoušejte přípravky pro kompletní péči o kůži s celulitidou. Nápomocny v boji s touto nepříjmeností vám budou následující produkty:

Koupelový olej CELLU-THERAP (20 ml)
Sprchovací olej CELLU-THERAP (20 ml)
Masážní olej CELLU-THERAP (20 ml)
Prokrvující masážní krém CELLU-THERAP (5 ml)

 

Sada sprchovacích olejů 12x 20 ml
Dárkové balení sprchovacích olejů 12x20 ml

Popis: Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, snášenlivosti, tak i aromaterapeutických účinků nabízíme sadu testerů sprchovacích olejů, která se osvědčila i jako vynikající dárek. Obsahuje testery všech sprchovacích olejů,
což umožňuje vybrat a vyzkoušet si ty nejvhodnější. Jedno balení o obsahu 20 ml vystačí na až 20 osprchování.

Použití: Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek (1 ml) sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba. Upozornění: Přípravky obsahující mátu, eukalyptus a mentol nejsou vhodné pro děti do 3 let! Šalvějové přípravky nelze používat v průběhu těhotenství a kojení. Snižují, až zastavují tvorbu mateřského mléka!
 
Složení sadyCITRONOVÝ, ČAJOVNÍKOVÝ, FRISH, GRAPEFRUITOVÝ, JALOVCOVÝ, LEVANDULOVÝ, MEDUŇKOVÝ, NEUTRÁLNÍ, ROZMARÝNOVÝ, ŠALVĚJOVÝ, BOROVICOVÝ, Z CITRONOVÉ RŮŽE 

 

Sada masážních olejů 12x 20 ml
Vyberte si z pestré nabídky masážních olejů ten pro vás ideální

Popis: Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, tak i snášenlivosti aromaterapeutických účinků, nabízíme sadu testerů masážních olejů Karel Hadek, která umožňuje vyzkoušet a vybrat si pro vás nejvhodnější přípravky.
Sada se osvědčila i jako vynikající dárek.
Jednotlivá balení mají  obsah 20 ml.

Složení sady: CELLU-THERAP, PMS, MANDLOVO-TŘEZALKOVÝ, LECITOL MCS-N, LECITOL WALO, THERMOTON, CAYATHERM, DR. VOŠTĚP, MUTTISOF, SKOŘICOVÝ, LEVANDULOVÝ, NEUTRÁLNÍ

 

Sada koupelových olejů
Sada koupelových olejů 18x20 ml

Popis: Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, tak i snášenlivosti aromaterapeutických účinků, nabízíme sadu testerů koupelových olejů Karel Hadek, která se  osvědčila i jako vynikající dárek.

Obsahuje testery všech koupelových olejů, což umožňuje vyzkoušet a vybrat si ty nejvhodnější.

Jednotlivá balení mají  obsah 20 ml a vystačí na jednu až dvě koupele.

Kafrový – pro obsah kafru doporučujeme nepoužívat v těhotenství

Jalovcový/ Tymiánový – Nepoužívat bez konzultace s lékařem v těhotenství, v období kojení, u malých dětí
a při epilepsii.

Rozmarýnový – Bez konzultace s lékařem nepoužívat v těhotenství, při epilepsii. Nevhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem. Pro jeho silně povzbuzující účinky nedoporučujeme používat před spaním.

Složení sady: BOROVICOVÝCITRONOVO-KAFROVÝ,   GRAPEFRUITOVÝHEŘMÁNKOVÝJALOVCOVÝ,  LEVANDULOVÝMANDARINKOVÝ, MEDUŇKOVÝNEUTRÁLNÍPAČULIOVÝ, EUKALYPTO-TYMIÁNOVÝ, PELARGÓNIOVÝROZMARÝNOVÝŠALVĚJOVÝTYMIÁNOVÝ, YLANG-YLANGZ CITRONOVÉ RŮŽEZ RŮŽOVÉHO DŘEVA

Použití: 10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, nesmí vyvolat pocení. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým  kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte. Každý člověk snáší různé teploty vody jinak, přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

 

Sada dřevěných kuliček
Mix velikostí

Popis: Dřevěné kuličky z bukového dřeva slouží jako dekorační předmět. Vzhledem k poréznosti materiálu se do nich dobře vsakují tekuté látky, např. éterické oleje. Dřevěné kuličky proto slouží jako nosič vůně tam, kde nechceme nebo nemůžeme použít aromalampu.

Dřevěné kuličky naaranžujte do misky či jiné nádoby tomu určené a nakapejte na ně éterický olej. Olej se do kuliček vsákne a bude se postupně odpařovat a uvolňovat do okolí. Ovoněné kuličky můžete vkládat do šatníků či do bot pro eliminaci zápachu.

NOVINKA: Dárkové balení kuliček různých velikostí je vhodným a vkusným dárkem. Nově si můžete vybrat i jakýkoliv éterický olej, který Vám do krabičky s kuličkami přibalíme.

Sady dřevěných kuliček nabízíme ve třech velikostech:
S – 6 ks koulí - velikost S (20 mm) - 3 ks, velikost M (30 mm) - 2 ks, velikost L (40 mm) - 1 ks
M - 9 ks koulí - velikost S (20 mm) - 5 ks, velikost M (30 mm) - 3 ks, velikost L (40 mm) - 1 ks
L – 12 ks koulí - velikost S (20 mm) - 7 ks, velikost M (30 mm) - 3 ks, velikost L (40 mm) - 2 ks

 

Dárková sada saunovacích směsí
Kouzelná dřevěná krabička plná saunovacích směsí. Zjistěte, která je pro vás ta nejlepší.

Popis: Krabička z masivního dřeva obsahuje 8 lékovek s pipetou o objemu 5 ml. Každá lékovka ukrývá speciální saunovací směs pro podporu zdravého životního stylu. Směsi lze používat při pobytu v sauně i do aromalampy, difuzéru nebo nebulizéru pro odpařování v místnosti pro podporu dýchacího systému.
Informace k jednotlivým směsím naleznete v přilozené informativní brožurce. 

Sada obsahuje směsi éterických olejů:
HORSKÁ SAUNA
FINSKÁ SAUNA 
ČÍNSKÁ SAUNA 
JAPONSKÁ SAUNA
POLÁRNÍ SAUNA
RELAX SAUNA
RUSKÁ SAUNA
LESNÍ SAUNA

 

MINI SADA - Intimní hygiena
Mycí olej pro ženy a víceúčelový intimní balzám

INTIMISS (5 ml)
Balzám určený pro péči o pokožku a sliznice vnějších pohlavních orgánů. Obsažené složky propůjčují balzámu velmi širokou účinnost, napomáhá k udržení přirozené mikroflóry intimních partií. Po používání je pokožka zklidněná a zjemněná. Přípravek je dobře roztírateln
a jemně voní po heřmánku. Použití balzámu je vhodné při péče o intimní partie při gynekologických potížích, po zákrocích, v těhotenství před porodem péče o hráz, po porodu na podporu hojení. Podporuje ochranu sliznic vnějších pohlavních orgánů před návštěvou koupališť
a bazénů. Je vhodný pro denní péči o suchou a šupinkatou pokožku těla, na zasychající stroupky, prasklé koutky úst, masáž nezhojených jizev, opruzeniny, podrážděnou pokožku kolem nosu při nachlazení a odřeniny různého původu

Mycí olej HY-INTIMA (20 ml)
Intimní přípravek pro péči o vnější pohlavní sliznice určený pro ženy. Díky obsaženým složkám olej šetrně, ale důkladně omývá vnější pohlavní orgány, zjemňuje pokožku těchto partií, dodává pocit svěžesti a čistoty a příjemné bylinné vůně. Je vhodný na běžnou denní intimní hygienu vnějších pohlavních orgánů, přípravek jemně a důkladně čistí intimní partie, napomáhá udržovat přirozenou rovnováhu citlivé mikroflóry intimních partii a podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky, napomáhá zklidnění vnějších pohlavních sliznic.

 

MINI SADA - odličovací
Hydrofilní neutrální olej a levandulová pleťová voda pro jemné a důkladné očištění pleti

HYDROFILNÍ OLEJ NEUTRÁLNÍ (20 ml)
Olej na omývání a odlíčení pokožky. Přípravek bez přidaných éterických olejů. Pro jemné a snadné odstranění make-upu a nečistot
z pokožky. Vhodný na běžné čištění všech typů pleti obzvláště citlivé. Pro pokožku s výskytem alergie, při přecitlivělosti na éterické oleje. Dokonale odstraňuje nečistoty rozpustné v tucích. Pro všechny, kteří si chtějí vytvořit vlastní přípravek (na míru).

LEVANDULOVÁ PLEŤOVÁ VODA (20 ml)
Pleťová voda s jemnou levandulovou vůní pro péči o citlivou pokožku. Díky obsaženým složkám vhodná k regeneraci všech typů pokožky. Napomáhá zklidnit podrážděnou či zánětlivou pokožku. Obsažené složky se mohou podílet na optimalizaci fyziologické funkce pokožky
a tím podpořit tvorbu kožního mazu.

 

MINI SADA - Sluníčková
Sada pro jemnou péči o pleť po opalování

Popis: Sadu opalovacího oleje a lecitinového balzámu po opalování využijete na cesty v období, kdy je pokožka namáhaná intenzivním slunečním zářením. Může být však zároveň i skvělým drobným dárkem.

OPALOVACÍ OLEJ SPF 20 (20 ml) - Opalovací olej s ochranným faktorem SPF 20 pro střední ochranu. Vzhledem k obsaženému levandulovému oleji působí odpudivě proti hmyzu. Číslo SPF 20 udává, kolikanásobně déle můžete zůstat na slunci, než by to bylo možné
s neošetřenou pokožkou. SPF 20 zablokuje cca 95% UVB záření.

Lecitinový balzám po opalování PANTESON (20 ml) - Jemná lecitinová emulze s aloe vera a zklidňujícím pantenolem, levandulovým
a mandlovým olejem je určená především pro péči o pokožku po opalování. Působí regeneračně, podporuje fyziologii kožního filmu.
Po aplikaci dochází k pocitu uklidnění a mírnému ochlazení povrchu pokožky. 

 

Vánoční koupelová MINI SADA
Uklidňující vánoční aroma pro koupel i sprchování

S naším koupelovým olejem JEŽÍŠEK a sprchovacím olejem HVĚZDA se doslova ponoříte do vánoční atmosféry a užijete si relaxační sprchu nebo koupel. 
Koupelový olej vás zklidní díky kompozici éterických olejů z kadidlovníku, cedru, vanilky, skořicové kůry, včelího vosku, badyánu, pomeranče, bazalky, hřebíčku a Litsey cubeby.  
Lehce prokrvující, prohřívající sprchovací olej s magickou vůní připomínající vánoční čas vás potěší díky teplé vůni pomeranče a koření doplněné borovicovým jehličím. Je vhodným pomocníkem nejen při únavě během vánočního období a zimních měsíců. Oceníte jej
při pocitu vnitřního chladu, studených rukou a nohou. Díky obsahu borovicového a skořicového oleje je vhodný k použití při celulitidě, lymfatických potížích, otocích a sedavém zaměstnání.

Mini sada v organzovém sáčku obsahuje: 
20 ml Koupelový olej JEŽÍŠEK
20 ml Sprchovací olej HVĚZDA 

 

Sada testerů MENOTON 3 ks
Sada přípravků podporujících psychickou a hormonální rovnováhu v období menopauzy

Při menopauze dochází k nepříjemným psychickým, fyzickým a hormonálním změnám. Vyzkoušejte přípravky vyvinuté právě pro toto období života ženy.

Speciální sprchovací olej pro ženy MENOTON (20 ml)
Speciální koupelový olej pro ženy MENOTON (20 ml)
Tělový olej MENOTON (20 ml)

Použití: Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.

 

Sada INTIM
Balení pro ženy a muže

Složení dárkové sady: 
Mycí olej HY-INTIMA (PRO ŽENY) - 100 ml
Mycí olej HY-INTIM H (PRO MUŽE) - 100 ml
Intimní a hojivý balzám INTIMISS - 5 ml
Intimní a hojivý balzám FEMISHEA - 5 ml
BORO-BORO - 5 ml

 

Sada mycích olejů HY-INTIM SET
Balení pro ženy a muže

Popis: HY-INTIMA a HY-INTIM H v sadě pod společným názvem HY-INTIM SET za výhodnou cenu.

Hydrofilní oleje HY-INTIMA a HY-INTIM H jsou vyráběny z vysoce kvalitních olejů, z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů. Neobsahují žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus. Přípavky mohou přispívat k optimalizaci funkce pokožky pohlavních orgánů. Při pravidelném používání mohou odstranit nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti, jsou určeny také pro používání u dětí. Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržují rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňují všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Mají deodorační účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů.

Použití: 1-2x denně omyjte intimní partie. Olej naneste na vlhkou pokožku. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou.

 

KRÁSNÉ RUCE
Kompletní sada pro krásné ruce a zdravé nehty

Krásné ruce jsou vizitkou každé ženy. Vzhled rukou o vás prozradí více, než si myslíte. Pro vytvoření dobrého prvního dojmu nebo
k získání pocitu sebevědomí, je důležité mít zdravou a pěstěnou pokožku rukou a upravené, pevné nehty. Právě proto vznikla sada
pro KRÁSNÉ RUCE. Obsahuje ucelenou řadu přípravků pro každodenní péči o ruce a nehty, aby byly opravdu KRÁSNÉ.

Sada obsahuje: 
SKLENĚNÝ PILNÍK (12,5 cm) pro jemné a šetrné ošetření nehtů.
Olej ELASTOSAN (10 ml) k následné péči o nehtové ploténky a kůžičku okolo nehtů.
Nezbytnou součástí sady je i mycí olej SENZITIV (100 ml) vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku rukou.
K regeneraci a ošetření pokožky rukou naleznete v sadě hned dva přípravky. 
LECIO-MAJO (50 ml) je speciální lecitinová emulze s obsahem alkoholu pro rychlé vstřebání účinných látek bez pocitu mastných rukou.
Druhým pečujícím přípravkem je bylinný krém REA (50 ml) s jemnou heřmánkovou vůní.

 

Sada na ruce Clean
Sada pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži, přípravek podporující pokožku

Popis: Ve dvou se to lépe táhne, a proto jsme pro vás připravili sadu DVOU přípravků pro kompletní péči o ruce.
Sada obsahuje mycí olej HY – CLEAN s vůní pomeranče a saturejky a jemnou lecitinovou emulzi LECICLEAN pro následnou péči i o tu nejjemnější pokožku při větší hygienické zátěži.
Líbivé barevné etikety ozdobí a rozveselí každou koupelnu.
Balení v organzovém sáčku potěší každého.

Sada obsahuje:
1x 100 ml mycího oleje HY-CLEAN
1x 50 ml lecitinové emulze LECICLEAN

 

Levandulová regenerační sada
Zklidněte citlivou pokožku díky přípravkům s levandulí lékařskou

Popis: Éterický olej z levandule lékařské pomáhá citlivé a problematické pokožce ke zklidnění, podporuje regeneraci. Po šetrném odlíčení hydrofilním odličovacím olejem pleť dočistěte levandulovou pleťovou vodou, následně použijte lecitinový regenerační krém. Sada je balena v dárkové krabici s potiskem.

Regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL pro citlivou pleť (50 ml)
Lehce roztíratelná lecitinová krémová emulze s oblíbenou květinovo-bylinnou vůní k péči o všechny typy pleti, zvláště však pro péči
o citlivou pokožku se sklony k zánětům.

Hydrofilní olej HY - NA ODSTRANĚNÍ MAKE-UPU (100 ml)
Speciální přípravek na bezproblémové odlíčení a jemné odstranění make-upu a řasenky ideální pro každodenní ranní i večerní očistu pleti. Odstraní i voděodolnou řasenku. Při pravidelném používání napomáhá optimalizovat funkci mazových žláz. Několik kapek hydrofilního čistícího oleje krátce vmasírujte do navlhčené pokožky obličeje a důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Pleťová voda LEVANDULOVÁ (100 ml)
Přípravek s jemnou levandulovou vůní pro péči o citlivou pokožku s uklidňujícím účinkem. 1-2x denně přiměřené množství pleťové vody naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte.

 

Dětská sada CITRONEK
Pro péči o dětskou pokožku s vůní citrónu a borovice

Ve dvou se to lépe táhne, proto jsme pro vás připravili sadu DVOU přípravků pro kompletní péči o dětskou pokožku se svěží vůní CITRÓNU a BOROVICE.
Sada obsahuje jemný MYCÍ OLEJ a lehkou LECITINOVOU EMULZI pro následnou péči i o tu nejjemnější pokožku. Dárkem navíc je 20 ml mycího oleje EMI pro intimní hygienu dětí. Líbivé barevné etikety ozdobí a rozveselí každou koupelnu.

Jemná citrónová vůně je dětmi oblíbená, pomáhá zlepšovat náladu, soustředění a zároveň je vhodná i při nachlazení. Vůně borovicového jehličí je známá svou schopností posilovat organismus, napomáhat lepšímu dýchání, při nachlazení. Je také účinným pomocníkem při péči o ekzematickou pokožku.

Díky balení v dárkové krabičce můžete sadu zvolit i jako praktický dárek pro děti a maminky.
 
Sada obsahuje:
1x 100 ml mycího oleje CITRONEK
1x 100 ml lecitinové emulze CITRONEK
1x 20 ml mycího oleje EMI pro intimní partie

 

Dětská sada MARINKA
Pro péči o dětskou pokožku s vůní mandarinky a palisandru

Ve dvou se to lépe táhne, a proto jsme pro vás připravili sadu DVOU přípravků pro kompletní péči o jemnou dětskou pokožku s typicky citrusovou sladkou vůní MANDARINKY a jemně dřevitou vůní PALISANDRU. MANDARINKA i RŮŽOVÝ PALISANDR jsou oblíbené pro svoje uklidňující účinky.
Sada obsahuje jemný MYCÍ OLEJ a lehkou LECITINOVOU EMULZI pro následnou péči i o tu nejjemnější pokožku. Dárkem navíc je 20 ml mycího oleje EMI pro intimní hygienu dětí.

Veselá, svěží vůně MANDARINKY napomáhá uvolňovat napětí, zlepšuje náladu, zklidňuje a je účinná i při nespavosti. Známá je také
pro své antiseptické a protiplísňové účinky. Mandarinkovou vůni milují všechny děti a některým pomáhá při klidnění hyperaktivity.
RŮŽOVÝ PALISANDR je známý pro své antibakteriální, antidepresivní, protiinfekční a hojící účinky. Svojí jemnou dřevitou vůní pomáhá taktéž uklidňovat.

Díky balení v dárkové krabičce můžete sadu zvolit i jako praktický dárek pro děti a maminky.

Sada obsahuje:
1x 100 ml mycího oleje MARINKA
1x 100 ml lecitinové emulze MARINKA
1x 20 ml mycího oleje EMI pro intimní partie

 

Dětská sada FENYKLÁČEK 
Pro péči o dětskou pokožku s vůní fenyklu a borovice

Ve dvou se to lépe táhne, a proto jsme pro vás připravili sadu DVOU přípravků pro kompletní péči o citlivou pokožku miminek se sladce hřejivou energizující vůní FENYKLU a BOROVICE.

Sada obsahuje jemný MYCÍ OLEJ a lehkou LECITINOVOU EMULZI pro následnou péči i o tu nejjemnější pokožku. Obojí ve velikosti 100 ml. Dárkem navíc je 20 ml mycího oleje EMI pro intimní hygienu dětí.

Fenyklová vůně připomínající anýz je dětem známá a působí uklidňujícím dojmem. Pomáhá k podpoře trávení a tím i přispívá k odstranění nepříjemných projevů a pocitů v oblasti bříška. Vůně borovicového jehličí je známá svou schopností posilovat organismus, napomáhat lepšímu dýchání, při nachlazení. Je také účinným pomocníkem při péči o ekzematickou pokožku.

Díky balení v dárkové krabičce můžete sadu zvolit i jako praktický dárek pro děti a maminky.

Sada obsahuje:
1x 100 ml mycího oleje FENYKLÁČEK
1x 100 ml lecitinové emulze FENYKLÁČEK
1x 20 ml mycího oleje EMI pro intimní partie

 

Dětská sada MELINKA
Pro péči o dětskou pokožku s vůní meduňky

Ve dvou se to lépe táhne, a proto jsme pro vás připravili sadu DVOU přípravků pro kompletní péči o jemnou dětskou pokožku s teplou citronově nasládlou vůní MEDUŇKY a KOPAIVY. Obsažené éterické oleje jsou známy svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky.

Sada obsahuje jemný MYCÍ OLEJ a lehkou LECITINOVOU EMULZI pro následnou péči i o tu nejjemnější pokožku. Dárkem navíc je 20 ml mycího oleje EMI pro intimní hygienu dětí.

Zklidňující účinky MEDUŇKOVÉHO OLEJE jsou známy/prokázány nejen v oblasti psychiky ale také na pokožce. Proto se ideálně hodí
k použití u podrážděné, ekzematické pokožky či při výskytu kožních alergií. KOPAIVOVÝ éterický olej je taktéž oblíbený pro své zklidňující
a hlavně silně protizánětlivé účinky.

Díky balení v dárkové krabičce můžete sadu zvolit i jako praktický dárek pro děti a maminky.

Sada obsahuje:
1x 100 ml mycího oleje MELINKA
1x 100 ml lecitinové emulze MELINKA
1x 20 ml mycího oleje EMI pro intimní partie

 

Sada dětských mycích olejů 5x 20 ml
Nevíte pro kterou vůni se rozhodnout?

Jemná bílá emulze vznikající na mokré pokožce dítěte lehce odstraní nečistoty. Povrch pokožky přirozeně ošetří mandlový a kokosový olej. Použité éterické oleje jsou známé především pro své antibakteriální, uvolňující a tonizující účinky.

Produkty obsažené v sadě po 20 ml:
EMI pro intimní hygienu dětí
CITRÓNEK
FENYKLÁČEK
MARINKA
MELINKA

 

Sada BOY pro šetrnou péči o pokožku dospívajících chlapců
Pomoc pro problematickou pleť

Popis: Během dospívání pokožka často vlivem hormonálních změn trpí řadou nepříjemných projevů, pleť je problematická a aknózní. Řada klasických kosmetických přípravků přináší jen krátkodobou úlevu, pleť přesušují. Aromaterapeutická kosmetika založená na rostlinných olejích a máslech bez přítomnosti syntetických konzervantů přináší možnost, jak o takovou pleť pečovat šetrným a přitom účinným způsobem. Éterické oleje mohou působit protizánětlivě, umí bojovat s mikroorganismy, upravují činnost mazových žláz a přitom pomáhají udržet funkční ochranný kožní film. Po šetrném ošetření pleťovým tonikem použijte lecitinový regenerační krém.

Lecitinový regenerační krém LECIDERMA BOY (50 ml)
Pečující emulze s vůní cedru a amyrisu pro dospívající chlapce. Základ tvoří lecitiny, vitamíny, bambucké máslo, oleje z olivy, jojoby, mandle a rýžových klíčků. Po aplikaci krému je pokožka jemná, vláčná, sametová. Přípravek vhodný pro každodenní péči o pleť chlapců
a mužů.

Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže (100 ml)
Nepěnivý hydrofilní mycí olej bylinné vůně určený pro každodenní intimní hygienu mužů, podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky. Obsažené oleje z pomerančového listí, pačuli a růžové palmy podporují symbiotickou mikroflóru intimních partií, regenerují a zklidňují mírná podráždění.

Pleťové tonikum BOY pro dospívající chlapce (100 ml)
Tonikum dřevité vůně s éterickými oleji z cedru, zelené mandarinky a borovice napomáhají regeneraci, zklidňování pleti. Cedr je známý svým působením na optimalizaci tvorby kožního mazu.

Sada je balena v dárkové krabici s potiskem. 
Jako dárek v sadě obdržíte ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ TONIKUM v praktickém balení ROLL-ON (10 ml) pro lokální ošetření zánětlivých aknózních projevů na kůži. Obsahuje 70 % alkoholu.

 

Sada GIRL pro šetrnou péči o pokožku dospívajících dívek 
Pomoc pro problematickou pleť

Popis: Během dospívání pokožka často vlivem hormonálních změn trpí řadou nepříjemných projevů, pleť je problematická a aknózní. Řada klasických kosmetických přípravků přináší jen krátkodobou úlevu, pleť přesušují. Aromaterapeutická kosmetika založená na rostlinných olejích a máslech bez přítomnosti syntetických konzervantů přináší možnost, jak o takovou pleť pečovat šetrným a přitom účinným způsobem. Éterické oleje mohou působit protizánětlivě, umí bojovat s mikroorganismy, upravují činnost mazových žláz a přitom pomáhají udržet funkční ochranný kožní film. Po šetrném odlíčení hydrofilním odličovacím olejem pleť ošetřete pleťovým tonikem, následně použijte lecitinový regenerační krém

Hydrofilní olej HY - NA ODSTRANĚNÍ MAKE-UPU (100 ml)
Speciální přípravek na bezproblémové odlíčení a jemné odstranění make-upu a řasenky ideální pro každodenní ranní i večerní očistu pleti. Odstraní i voděodolnou řasenku. Několik kapek hydrofilního čistícího oleje krátce vmasírujte do navlhčené pokožky obličeje a důkladně opláchněte vlažnou vodou. 

PLEŤOVÉ TONIKUM GIRL (100 ml) 
Tonikum jemné bylinné vůně s éterickými oleji z růžové palmy a meduňky lékařské napomáhá optimalizaci fyziologické funkce pokožky. Přípravek obsahuje 7 % alkoholu a panthenol. 1-2x denně přiměřené množství pleťového tonika naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón pro dočištění pleti. Následně ošetřetřete regeneračním přípravkem.

Lecitinový regenerační krém LECIDERMA GIRL (50 ml)
Emulze je kromě účinků silic z levandule, pelyňku, limetky a ylang-ylang založena na přítomnosti lecitinů, vitamínů, bambuckého másla, olivového, jojobového, mandlového oleje a oleje z rýžových klíčků. Přípravek je vhodný pro každodenní péči.

Sada je balena v dárkové krabici s potiskem. Jako dárek v sadě obdržíte ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ TONIKUM v praktickém balení ROLL-ON (10 ml) pro lokální ošetření zánětlivých aknózních projevů na kůži. Obsahuje 70 % alkoholu. 

 

Sada BABY 8 ks
Testovací sada přípravků pro miminka

Popis: Za účelem vyzkoušení si můžete koupit řadu testerů přípravků pro péči o dětskou pokožku obohacenou o přípravky vhodné pro péči o pokožku nejen nastávajících maminek.

HEŘMÁNKOVÝ DĚTSKÝ koupelový olej - 20 ml
MANDLOVÝ dětský omývací olej - 20 ml
BABY K - heřmánkový dětský krém - 5 ml
BABY L - levandulový dětský krém - 5 ml
NOSNÍ OLEJ BABY na ošetřování nosu pro děti - 10 ml
DĚTSKÝ masážní olej - 20 ml
FENYKLOVÝ masážní olej - 20 ml
INTIMISS intimní balzám - 5 ml

 

Sada pro krásné rty
Komplexní péče o rty při výskytu oparu

Popis: V době oslabení organismu a při dlouhodobém stresu jsou rty náchylné ke tvorbě oparů. Důležitá je podpora obranyschopnosti organismu pomocí zvýšeného množství imunitu podporujících prostředků, ale zároveň péče o pokožky rtů.

Balzám TANALIP obsahuje složky ošetřující jemnou kůži rtů a udržuje ji vláčnou. Brání vzniku jemných prasklinek. Obsažené éterické oleje jsou známé svým antimikrobiálním působením, podporují přitom vhodnou mikroflóru. Pokud se na rtech projeví náznak tvorby oparu, použijte roll-on s ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÝM TONIKEM a následně ošetřete balzámem.

Sada obsahuje:
10 ml ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ tonikum
5 ml balzám TANALIP

Použití: Lihovým tonikem ošetřete bolestivé místo a následně na rty naneste zvláčňující balzám.

 

Dětská sada LECITINOVÁ
Lecitinové emulze pro péči o dětskou pokožku

Popis: Sada obsahuje 4x 30 ml lecitinových emulzí CITRONEKFENYKLÁČEKMELINKA a MARINKA.

Lecitinové emulze jsou jemné, dobře se vstřebávající přípravky konzistence podobné tělovým mlékům. Po jejich použití zůstává pokožka sametově jemná, bez pocitu nadměrné mastnoty. Emulze jsou v základu podobného složení, liší se však vůní, hustotou, barvou
a především účinkem obsažených éterických olejů.

 

Sada dezinfekční
Přípravky pro ochranu před mikroby

Popis: Nepodceňujte ochranu před mikroby. Sada tří přípravků pro dezinfekci rukou, povrchů a pročištění vzduchu je ideální „KPZkou“
pro všechny, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. K sadě získáte navíc roušku ZDARMA! 
 
Roušku lehce přestříknete ANEMOSem, uzavřete do plastového sáčku a necháte působit 2 hodiny. Líh zajistí její dezinfekci a jako bonus rouška příjemně voní.
Ruce vydezinfikujete DESISTRONGem, který díky obsaženým olejům a lecitinům nevysušuje pokožku, nevznikají praskliny, nevytváří se vhodné prostředí pro záněty.
Povrchy okolo sebe ošetříte THYMICONem, který je vhodný pro dezinfekci ploch a povrchů. Aplikujte neředěný, aby byly povrchy dostatečně pokryty. Nechte působit a neoplachujte.

Sada obsahuje:
ANEMOS (100 ml)  
Osvěžovač vzduchu s jemnou, a přesto výraznou a svěží vůní. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími
a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch. Osvěžovač není vhodný
pro vnitřní užívání!

DESISTRONG (50 ml)
Lecitinová emulze s antimikrobiálními účinky. Splňuje pokyny WHO. Díky obsaženým olejům a lecitinům pokožka není vysušená, šupinatá, nevznikají praskliny, nevytváří se vhodné prostředí pro záněty.

THYMICON (100 ml)
Tekutý lihový dezinfekční přípravek.

Naše přípravky obsahují alkohol. Věnujte prosím zvýšenou pozornost, bezpečnostním pokynům.

 

Sada pro čichový trénink
Sada pěti inhalačních tyčinek naplněných éterickými oleji vhodnými k čichovému tréninku

Popis: Sada pěti inhalačních tyčinek s obsahem éterických olejů vhodných k podpoře dýchání a čichovému tréninku. Vůně pro čichový trénink by měli být co nejintenzivnější. Z toho důvodu jsou éterické oleje ideální volbou, neboť se jedná o koncentrovanou formu vůně - silice.

Tyčinky obsahují 4 základní typy vůní:
- KVĚTINOVOU – pelargónie
- OVOCNOU – citron
- KOŘENĚNOU – hřebíček
- SVĚŽÍ KAFROVOU – eukalyptus

Pátá inhalační tyčinka obsahuje oblíbenou a osvědčenou směs éterických olejů ANEMOSOL. Hodí se k podpoře dýchání při dechové nedostatečnosti, nachlazení, ucpaném nosu či potřebě silného nádechu.

Čichový trénink se ukázal jako neinvazivní a úspěšný při poruchách čichu způsobených mimo jiné i onemocněním COVID-19. Minimálně dvakrát denně přičichávejte k otevřené tyčince alespoň po dobu 5 minut. Následně proveďte i s dalšími vůněmi. Pro větší smysluplnost tréninku je dobré si své pozorování a případné pokroky či změny zaznamenávat. Čichový trénink se doporučuje provádět dlouhodobě. První zlepšení vnímání vůně se může projevit až po 3 měsících.

1. stupněm čichového tréninku je ROZPOZNAT, že se v INHALAČNÍ TYČINCE vůbec nějaká vůně nachází.
2. stupněm je ROZLIŠENÍ vůně.
3. nejvyšší stupeň je POPSÁNÍ resp. rozpoznání konkrétní vůně.

 

Všesportovní cestovní sada
Sada malých balení pro cyklisty, jezdce, veslaře a jiné milovníky sportů

Popis: Všesportovní cestovní sada vhodná k přibalení do batohu s sebou na cesty, případně do cyklotašek.

Sada obsahuje:
ONRIT - Speciální balzám pro namáhanou pokožku hýždí (5 ml)
INTIMISS - Intimní balzám (5 ml)
HY-INTIM H - Mycí olej pro muže (20 ml)
DR. VOŠTĚP - Masážní olej vhodný po neobvyklé fyzické zátěži (20 ml)
CAYATHERM - Masážní olej prohřívací, prokrvující a uvolňující svaly po zátěži (20 ml)

 

Voňavá domácnost
Sada přípravků vhodných k provonění domácnosti a nastolení harmonického prostředí

Popis: K příjemně vonící domácnosti plné pohody a harmonie vám pomohu naše přípravky vyrobené z éterických olejů.

VŮNĚ SPÁNKU (100 ml) Přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje z MAJORÁNKY, LEVANDULE, CITRONOVÉ TRÁVY a CEDRU napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.

MOTTENOL (10 ml) Směs éterických olejů jemné vůně navozující pozitivní náladu,  složená z olejů z  POMERANČE, CEDROVÉHO DŘEVA, LAVANDÍNU,  LITSEY CUBEBY, TYMIÁNU a HŘEBÍČKU. Příjemně provoní nejen skříň, ale i domácnost nebo kancelář. Použité oleje jsou známé svým účinkem na obtížný hmyz, mezi který patří i mol šatní. Tuto směs éterických olejů jistě oceníte, i pokud se u vás mol šatní nevyskytuje.

V sadě  jsou dřevěné předměty určené k aplikaci směsi MOTTENOL  3 dřevěné kroužky k zavěšení na ramínko a 2 dřevěné koule
k umístění mezi oblečení.

Sada obsahuje malý dárek parfém ČOKOLÁDA - POMERANČ.

Použití: Směs éterických olejů aplikujte na dřevěné předměty. Osvěžovač vzduchu aplikujte na polštář pro lepší spánek, nebo nastříkejte do ovzduší.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Neaplikujte do obličeje!

 

Vánoční koupelová sada
Uklidňující vánoční aroma pro koupel i sprchování

Popis: S naším koupelovým olejem JEŽÍŠEK a sprchovacím olejem HVĚZDA se doslova ponoříte do vánoční atmosféry a užijete si relaxační sprchu nebo koupel.

Koupelový olej vás zklidní díky kompozici éterických olejů z kadidlovníku, cedru, vanilky, skořicové kůry, včelího vosku, badyánu, pomeranče, bazalky, hřebíčku a Litsey cubeby.

Lehce prokrvující, prohřívající sprchovací olej s magickou vůní připomínající vánoční čas vás potěší díky teplé vůni pomeranče a koření doplněné borovicovým jehličím. Je vhodným pomocníkem nejen při únavě během vánočního období a zimních měsíců. Oceníte jej
při pocitu vnitřního chladu, studených rukou a nohou. Díky obsahu borovicového a skořicového oleje je vhodný k použití při celulitidě, lymfatických potížích, otocích a sedavém zaměstnání.

Sada obsahuje:
100 ml Koupelový olej JEŽÍŠEK
100 ml Sprchovací olej HVĚZDA 

Popis: Koupelový olej JEŽÍŠEK: 10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Sprchovací olej HVĚZDA: Na navlhčenou pokožku naneste 20-30 kapek sprchového oleje a lehce vtírejte. Vzniklou emulzi nechte chvíli působit a následně opláchněte.

 

Voňavý adventní kalendář
Sada 24 vůní pro 24 adventních dní

Popis: V dřevěné krabičce se ukrývá 24 malých lahviček éterických olejů nebo jejich směsí různých vůní. Obsah lahvičky naneste
na dřevěnou destičku, nechte rozvinout a přivoňte. Poznáte, jakou vůni jste právě otevřeli? Znáte její název? Svůj tip zapište do malého sešitku k číslu a nápovědě, která vám může k odhalení daného éterické oleje pomoci.
V sadě naleznete 24 x skleněnou lahvičku o obsahu 1 ml éterického oleje, 24 x dřevěnou destičku z tvrdého dřeva k aplikaci éterického oleje a sešitek s popisem jednotlivých vůní.

 

Testovací kufřík s éterickými oleji

PDF - seznam éterických olejů obsažených v kufříku

 

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT 

Celulózové tobolky
HPMC tobolky jsou složené z Hydroxypropylmethyl celulózy, tedy čistě rostlinného původu. Vhodné pro vegetariány a vegany.

HPMC tobolky výhody:

  • Neobsahují škrob
  • Neobsahují lepek
  • Neobsahují konzervanty
  • Čistě přírodní forma
  • Čistě rostlinný původ
  • Velmi vhodné pro přírodní produkty

Velikost tobolky           cca v mm                  objem v mg
"00"                                23,5 x 8,5 mm              0,95
"1"                                   18,5 x 7 mm                  0,50

 

Želatinové tobolky
Jak používat éterické oleje vnitřně? Možností jsou želatinové tobolky.

Nabízené tobolky mají:
velikost "1" - objem je 0,50 mg/ml
velikost "4" - objem je 0,21 mg/ml

Použití: Do nabízené velikosti "1"  se vejde kolem 15 kapek éterického oleje, případně jejich směsi. Obrovskou výhodou je skutečnost,
že éterické oleje želatinové tobolky nerozpouští. Můžeme si tak případně připravit potřebné množství na celý den. Někdy může být užitečné použít tobolky i pro konzumaci léčivých rostlin nikoli ve formě čaje, ale prášku. I zde tobolky mohou dokonale posloužit. Tříštivý mlýnek na kávu zvolenou usušenou rostlinu zpracuje na prach, který se pak může také vkládat do tobolek.

 

Dřevěný stojan
Dřevěný stojan z bukového dřeva na éterické oleje a směsi.

Do stojánku lze umístit  20 lahviček o obsahu 10 ml a 16 lahviček o obsahu 20 ml.

 

Dřevěná krabička 12 ks
Dřevěná krabička z bukového dřeva na éterické oleje a směsi

Dřevěná krabička z bukového dřeva na éterické oleje a směsi. 
Do krabičky lze umístit 12 lahviček o obsahu 5 ml nebo 10 ml.

 

Dřevěná destička
Destička z tvrdého dřeva

Destička z tvrdého dřeva s 20 otvory pro usnadnění plnění želatinových tobolek sypkými a olejovými surovinami.
Např. Vitamín C, Harpagofyt, Pupalkový olej atd.

 

Kádinka širokohrdlá skleněná

Kádinka širokohrdlá plastová

 

Časopis aromaterapie - svázané ročníky

Balení: 
časopis 2007-18
časopis 2007-09
časopis 2010-12
časopis 2013-15
časopis 2016-18

 

Tričko s logem AKH

Taška AKH

Taška AKH 10 ks

Taška AKH 100 ks

 

OBALOVÝ MATERIÁL 

Sportovní láhev s logem
Cyklistická láhev značky TACX

Krabička dárková

Lahvička na autoparfémy

Láhev plast 115 ml - 1ks

Láhev plast 215 ml - 1ks

Láhev 30 ml s mikropumpou

Láhev plast 20 ml - 10ks

Láhev "RONDO" bílá - 1ks

Láhev bílá - parfém, čakry

Dóza bílá 250 ml - 1ks

Dóza bílá 50 ml - 1ks

Dóza bílá 5 ml - 1ks

Lékovky - 1ks

Rozprašovač k láhvi RONDO

Rozprašovač pistolový k láhvi RONDO

Rozprašovač k hnědé lahvi

Rozprašovač k láhvi na parfémy, čakry, pentagramy

Nosní aplikátor

Uzávěr bez kapacího víčka

Uzávěr s kapacím víčkem

Uzávěr FLIP TOP RONDO

Pipety - 5 ks