Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Oční krémy

Oční krémy

Nepříjemnou vlastností pokožky okolo očí je minimální produkce vlastních kožních tuků. Důsledkem je pak předčasné stárnutí těchto partií, projevující se tvorbou vrásek. Další specialitou krajiny kolem očí je vysoká citli­vost. Krémy, které jiná místa na těle bez problému snáší, mohou v očních partiích vyvolávat podráždění.


Pro tyto účely byly vyvinuty speciální oční krémy SHEA CARRE, které splňují všechny podmínky pro ošetřování pokožky v krajině kolem očí. Ani v tomto přípravku nejsou obsa­ženy naprosto žádné ropné deriváty – tedy vazelína či parafín. Vzhledem k vysoké citlivosti očních partií je tento speciální oční krém vyráběn ve dvou verzích: základní neutrální SHEA CARRE N a SHEA CARRE R s velmi jemným pravým bulharským růžovým olejem.

 

Kompletni nabídka na e-shopu...

 

Produkty této kategorie

SHEA CARRE R

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. jojobový, mandlový, pupálkový. Bambucké máslo, mangové máslo. Lecitin. Včelí vosk. Bulharský růžový olej. Emulgátory, vita­míny A, E, F, C. Betakaroten, pantenol. Glycerin. Destilovaná voda.

Vlastnosti: Velmi jemný, na vitamíny bohatý mastný krém, určený k ošetřování citlivé oční krajiny. Vzhledem k tomu, že bulharský růžový olej je nejen velmi intenzivní, ale i jemný s uklidňujícími účinky, bylo jej možné použít i pro výrobu tohoto očního krému. 

Použití: Minimální množství očního krému nejlépe na noc velmi jemně vmasírujeme, či spíše vhladíme do pokožky oční krajiny. 

Standardní balení: 15 ml

 


SHEA CARRE N

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. jojobový, mandlový, pupálkový. Bambucké máslo, mangové máslo. Lecitin. Včelí vosk. Emulgátory, vitamíny A, E, F, C. Betaka­roten, pantenol. Glycerin. Destilovaná voda.

Vlastnosti: Velmi jemný, na vitamíny bohatý, mastný krém, určený k ošetřování citlivé oční krajiny. Tato neutrální verze je vyráběna bez éterických olejů. 

Standardní balení: 15 ml

 


LECI CARRE

Lecitinový krém LECI-CARRE má lehkou, sametovou konzis­tenci, která je dána jedinečným složením zvolených surovin. Je určený k ošetřování citlivé oční krajiny. Jedná se o ne­utrální preparát s příjemnou lehkou vůní, vhodný pro velmi citlivou pokožku. Dobře se aplikuje, výborně vstřebává, po­kožka nezůstává mastná a lesklá.

Je vyráběn bez éterických olejů, proto je zde možnost si vytvořit vlastní specialitu individuálně přidáním éterických olejů. 

Standardní balení: 15 ml

 
 

Pro ošetřování oční krajiny lze doporučit jako vynikající i Le­citinovou masku. Stejně tak, dle vyjádření celé řady klientů, se pro tuto partii osvědčil krém BODYEM NEUTRAL.

 
 

Náš tip: 

Jako vynikající specialitu pro ošetřování jemné a vnímavé pokožky oční krajiny lze využít obklady pomocí pleťových vod. Kosmetický tampon zvlhčený vhodnou pleťovou vodou přiložíme na oční krajinu a podobně jako masku necháme cca 20 minut působit.

  • LEVANDULOVÁ PLEŤOVÁ VODA se osvědčila u namáhaných očí, např. od práce u počítače. 
     
  • Obklady s LEVANDULOVOU nebo RŮŽOVOU PLEŤOVOU VODU lze doporučit jako pod­půrný prostředek při vysokém očním tlaku.
     
  • RŮŽOVÁ PLEŤOVÁ VODA celkově uklidňuje oční krajinu a na­pomáhá regeneraci pokožky této partie.
     
  • JALOVCOVOU PLEŤOVOU VODU mohu pro její jedinečnost doporučit všem, kdo trpí na otoky v oblasti oční krajiny. Obklady s touto pleťovou vodou podporují pohyb lymfa­tických tekutin, a tím i odeznění otoků.

 
 

Doporučujeme:

 Prevence tvorby očních vrásek, ošetření citlivé pokožky:
 SHEA CARRE N  SHEA CARRE R