Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Lecitinové preparáty Gothea

Lecitinové preparáty Gothea

Pokud budeme hledat materiály, ze kterých se spřádají sny o kráse a zdraví, pak jedno z těchto jmen zní lecitin. Nezbytný je v potravinách pro životní funkce každého člo­věka. A kosmetika? Bez lecitinu by byla prostě jen „nějaké to mazání“. První preparát s již významným množstvím lecitinu, který přišel do nabídky, byla lecitinová maska. A do dnešních dnů neztratila nic na své pověsti a je hod­nocena jako vynikající. S odstupem času se podařilo vy­robit lecitinová LIPIO SÉRA a následně lecitinové krémy série LECIDERMA. Preparáty si svou jedinečností získaly mnohé příznivce a lze na ně slyšet jen a jen chválu. Po­chopitelně vývoj zastavit nelze, a tak „hrátky“ s lecitinem v laboratoři pokračují nadále. Na trhu se objevují nové druhy lecitinu, je tedy nutné stále zkoušet něco nového, něco lepšího a snad i účinnějšího. Rád bych napsal, po­vedlo se. Ale jak známo, sebechvála zrovna dvakrát ne­voní. A tak nechám na posouzení budoucích uživatelů, zda dva nové lecitinové preparáty vyrobené z „proklatě“ drahých surovin si toto konstatování zaslouží.
 

Zvolený preparát GOTHEA ROY nebo GOTHEA AMO naná­šíme na omytou pokožku a jemně vmasírujeme. Ve vět­šině případů již není třeba nanášet další krém. Tato potřeba může vznikat jen u nejsušších typů pokožky.

 

Kompletni nabídka na e-shopu...

 

Produkty této kategorie

GOTHEA ROY

Účinné látky použité v tomto preparátu mu dávají zvláštní vlastnost. Pokožku netřeba rozlišovat na mastnou, nor­mální či suchou. Preparát je schopen optimalizovat funkce pokožky. Z toho vyplývá i optimalizace produkce tukových žláz. Jednu z účinných složek, mateří kašičku, lze ozna­čit za špičkovou již v běžných kosmetických preparátech. Ve spojení s lecitinem a dalšími receptovanými složkami lze právem očekávat i aktivaci účinků. GOTHEA ROY nabízí ve své receptuře jako nejúčinnější složku lecitin, z rostlinných olejů např. olej z jader růže, pšeničných klíčků, olivový olej.

Chy­bět nesmí ani olej z brutnáku či jojobový vosk. Bohatým zdrojem biologicky velice účinného pantenolu pak je mateří kašička. Samozřejmostí jsou i vitamíny E a A. Směs éteric­kých olejů synergicky podporuje účinek použitých složek, současně velice příjemně voní a chrání preparát jak před předčasnou oxidací, tak i před mikrobiální kontaminací. Není třeba zdůrazňovat, že již Kleopatra si dělala kosmetiku bez chemické konzervace, a tak i tyto preparáty se bez ní již tradičně obejdou. 

Hlavní obsažené složky: Rostlinné oleje: olej z andské růže, z pšeničných klíčků, brutnákový, lněný. Éterické oleje: santalový, pomerančový, růžový, hřebíčkový. Voda. Mateří kašička. Pantenol, Glycerin, Xantan. 

Standartní balení: 30 ml

 


GOTHEA AMO

U preparátu GOTHEA AMO byla použita bylinka s latinským jménem Arnica montana. Preparát GOTHEA AMO se díky arnice a dalším účinným látkám kromě jedinečných rege­neračních účinků prezentuje i protizánětlivými, zklidňují­cími schopnostmi. GOTHEA AMO je účinná i na drobné otoky kolem očí, přestože zde jsou již k dispozici jiné účinné prepa­ráty. Lecitinová emulze preparátu GOTHEA AMO aktivně pro­niká pokožkou a posiluje stěny poškozených vlásečnic.

Tato vlastnost GOTHEU AMO předurčuje i pro aplikaci u zarudlé pokožky či pokožky postižené rozšířenými cévkami. GOTHEA AMO se osvědčila u některých forem ekzémů. V principu je ale GOTHEA AMO určena ke každodennímu pěstovávání a re­generaci pokožky. 

Hlavní obsažené složky: Rostlinné oleje: Jojobový, olej z pšeničných klíčků, arnikový, lněný. Éterické oleje: Růže, ylang, grep. Vitamín E, A. Voda. Lecitin. Xantan. 

Standartní balení: 30 ml