Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Herbář

Intimní hygiena

Intimní hygiena

Přestože na trhu nacházíme značné množství mycích prostředků používaných pro intimní hygienu, nelze mezi nimi najít přípravek, který by ve vztahu k přirozenému ošetření sliznice pohlavních orgánů bylo možné označit za vhodný. Všechny nám známé výrobky obsahují ten­zidy – látky, které sice mají vysoký čisticí potenciál, daný schopností rozpouštět tuky, avšak vůči pokožce a sliznici se chovají agresivně. Následkem používání těchto pří­pravků je funkční oslabení velmi citlivé sliznice, porušení rovnováhy přítomných symbiotických mikroorganizmů, a z toho vyplývající poškození. Není bez zajímavosti, že právě lidé, kteří velmi úzkostlivě dbají na hygienu, pou­žíváním těchto fyziologicky nevhodných výrobků nejvíce trpí!
 

Hlavní obsahové složky:
Vysoce hodnotné rostlinné oleje, např. mandlový, z vlašských ořechů, jojobový, sójový. Éterické oleje, např. levandulový, tymiánový, citronový. Lecitin. Emulgátor. Vitamíny, např. A, E, F.
 

Vlastnosti:
Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržují rovnováhu symbiotické mikroflóry. Spl­ňují všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Působí antisepticky a deodoračně. Příjemná bylinná vůně. Vy­nikající a přesto jemné mycí účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů.

 

Názor odborníka:

„Intimní hydrofilní mycí oleje pana Karla Hadka mají skvělé dezinfekční účinky bez nepříjemných vedlejších jevů jako je svědění nebo pálení. Obsahují vitamíny A, E, F a lecitin, bylo by proto škoda nevyužít léčivých schopností těchto látek a ihned po aplikaci na pokožku je omýt vodou. Mohu proto doporučit potírání pošev­ního vchodu nejen bezprostředně po mytí, ale již půl až dvě hodiny před koupelí. Tento postup podpoří růst vícevrstevného epitelu ve vchodu poševním, a tím zvýší odolnost pohlavních orgánů proti kvasinkám a bakte­riím. Znatelně se to potom odrazí ve snížení recidiv my­kotických či jiných zánětů pochvy a často také dojde i k vymizení problému při intimním styku. Potření pošev­ního vchodu vždy před pohlavním stykem jej zpříjemní i ženám, které žádné problémy nemají. Další výhodou těchto preparátů je možnost jejich použití při koupání v bazénu nebo v přírodě, protože vytvoří na sliznici po­ševního vchodu ochrannou vrstvu, která dostatečně ochrání pochvu před bakteriální infekcí a před alergic­kou reakcí na chlorovanou vodu v bazénu.“

MUDr. Václav Fišer, gynekolog

 

(Otištěno v časopise A romaterapie firmy Cosmetic Karl Hadek 2 /1995.) Tento příspěvek vznikl v době, kdy ještě neexistoval preparát Intimiss. Z tohoto důvodu doporučuji HY–Intimu používat již jen jako mycí olej a pro ostatní doporučované aplikace používat preparát Intimiss.

Poznámka KH

 

Kompletni nabídka na e-shopu...

 

Produkty této kategorie

 

HY-INTIMA
Mycí olej pro intimní hygienu žen

Popis: Nepěnící hydrofilní mycí olej bylinné vůně určený pro každodenní intimní hygienu žen. Mycí olej podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky. Obsažené oleje z tymiánu, levandule, hřebíčku a bergamotu podporují symbiotickou mikroflóru intimních partií. Vzhledem k obsaženým olejům je olej používán k péči při zánětech a některých gynekologických obtížích. Jemně a důkladně ošetřuje povrch pohlavních orgánů, regeneruje a zklidňuje mírná podráždění. Nedráždí citlivou sliznici vnějších pohlavních orgánů. Splňuje všechny podmínky přirozené péče. 

Vhodné pro: každodenní hygienu intimních partií, ženy, záněty, kvasinky, gynekologické potíže, vegany, sportovce, akné

Použití: 1-2x denně omyjte intimní partie. Olej naneste na vlhkou pokožku.   Nechte chvíli působit a opláchněte vodou. 

INCI: Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Citrus limon Peel Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Cymbopogon martini Oil, Citrus bergamia Peel Oil Expressed, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Lavandula angustifolia Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Citral, Farnesol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Linalool, CI 75810

Hlavní obsahové složky: Rostlinný olej z vlašských ořechů, Éterický olej z tymiánu červeného, Éterický olej z levandule lékařské

Standardní balení: 20 ml, 100 ml, 200 ml, 500 ml

 

HY-INTIM H
Mycí olej pro intimní hygienu mužů

Popis: Nepěnící hydrofilní mycí olej bylinné vůně určený pro každodenní intimní hygienu mužů. Mycí olej podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky. Obsažené oleje z pomerančového listí, pačuli a růžové palmy podporují symbiotickou mikroflóru intimních partií. Vzhledem k obsaženým olejům jemně a důkladně ošetřuje povrch pohlavních orgánů, regeneruje a zklidňuje mírná podráždění. Díky oleji z pomerančového listí je vhodným pomocníkem pro péči při obtížích s kvasinkovým onemocněním. Splňuje všechny podmínky přirozené péče při intimní hygieně. Nedráždí citlivou sliznici vnějších pohlavních orgánů.

Vhodné pro: každodenní hygienu intimních partií, muže, záněty, kvasinky, vegany, sportovce, akné

Použití: 1-2x denně omyjte intimní partie. Olej naneste na vlhkou pokožku. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou.

INCI: Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Citrus aurantium amara Leaf/Twig Oil, Lavandula angustifolia Oil, Citrus bergamia Peel Oil Expressed, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Cymbopogon martini Oil, Pogostemon cablin Oil, Citrus limon Peel Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, CI 75810

Hlavní obsahové složky: Éterický olej z pačuli, Éterický olej z pomerančového listí, Řepkový rostlinný olej

Standardní balení: 20 ml, 100 ml, 200 ml, 500 ml

 

Sada mycích olejů HY-INTIM SET
Balení pro ženy a muže

Popis: HY-INTIMA a HY-INTIM H v sadě pod společným názvem HY-INTIM SET za výhodnou cenu.

Hydrofilní oleje HY-INTIMA a HY-INTIM H jsou vyráběny z vysoce kvalitních olejů, z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů. Neobsahují žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus. Přípavky mohou přispívat k optimalizaci funkce pokožky pohlavních orgánů. Při pravidelném používání mohou odstranit nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti, jsou určeny také pro používání u dětí. Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržují rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňují všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Mají deodorační účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů.

Použití: 1-2x denně omyjte intimní partie. Olej naneste na vlhkou pokožku. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou.

 

INTIMISS
Intimní balzám s regeneračním účinkem pro péči o pokožku a udržení přirozené mikroflóry intimních partií těla 

Popis: Balzám bylinné, převážně heřmánkové vůně, lehce modré barvy, je určen k péči o pokožku intimních partií těla. Éterické oleje z heřmánku, levandule, tymiánu, čajovníku a mrkvového semene mají antimikrobiální účinky, podporují regeneraci, přirozené fyziologické funkce pokožky a především symbiotickou mikroflóru intimních partií. Složky obsažené v balzámu mohou regenerovat a aktivovat činnost buněk. Klidní podrážděnou, suchou, šupinatou pokožku. Osvědčil se v těhotenství, před a po porodu k ošetření hráze i při hojení stehů, před návštěvou bazénů a koupališť, při gynekologických potížích, po zákrocích. Pomáhá při péči po odstraňování hemoroidů a drobného krvácení konečníku.

Vhodné pro: regeneraci a udržení přirozené mikroflóry intimních partií, drobná poranění, svědění, muže, ženy, děti

Použití: Na umytou pokožku nebo sliznici vnějších pohlavních orgánů naneste menší množství balzámu a nechte působit. Neomývejte.

Tip: Oceníte při hojení - regeneraci jizev, popálenin, po kosmetických zákrocích např. tetování, při opruzeninách, odřeninách. Vzhledem k jemnosti přípravku jej můžete použít i na jemnou dětskou pokožku.

INCI: Butyrospermum parkii Butter, Simmondsia chinensis Seed Oil, Mangifera indica Seed Butter, Cera alba, Olea europaea Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Chamomilla recutita Flower Oil, Lavandula angustifolia Oil, Lecithin, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Daucus carota sativa Seed Oil, Retinyl palmitate, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Bambucké máslo, Éterický olej z heřmánku modrého, Éterický olej z mrkvových semen, Éterický olej z tymiánu červeného

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml

 

FEMISHEA
Intimní balzám vhodný jako doplněk péče při kvasinkových infekcích

Popis: Balzám bylinné vůně, jemné růžové až růžově hnědavé barvy, je určen k péči o pokožku intimních partií těla v období výskytu kvasinek. Éterické oleje z lavandýnu, dobromysli, manuky, čajovníku a růžové palmy mají protiplísňové, protizánětlivé, uklidňující a regenerační účinky. Obsažené složky pomáhají obnovovat narušenou mikroflóru především při výskytu Candida albicans. Složky balzámu vykazují dobré regenerační účinky, podrážděná sliznice vnějších pohlavních orgánů je díky obsaženému bambuckému máslu zklidněná, pokožka je zjemněná a osvěžená příjemnou bylinnou vůní. V případě  podrážděné pokožky genitálií může připravek způsobit mírné svědění. 

Vhodné pro: regeneraci a udržení přirozené mikroflóry intimních partií, drobná poranění, svědění, muže, ženy, děti, vegany

Použití: Na umytou pokožku nebo sliznici vnějších pohlavních orgánů naneste menší množství balzámu a nechte působit. Neomývejte.

Tip: Při kvasinkových infekcích doporučujeme kombinovat se směsí éterických olejů CANDISAN. Během dne pár kapek CANDISANu naneste na tampón a zaveďte do pochvy. Večer zaveďte balzám FEMISHEA ve formě čípku. 

INCI: Butyrospermum parkii Butter, Glycine soja Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Sorbitan oleate, Juglans regia Seed Oil, Hypericum perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Lavandula hybrida Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Cymbopogon martini Oil, Tocopheryl acetate, Lecithin, Retinyl palmitate, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil, Origanum vulgare Oil, Citrus limon Peel Oil, Santalum album Oil, Helichrysum italicum Flower Oil, Citral, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Třezalkový extrakt, Éterický olej z lavandinu, Éterický olej z manuky, Éterický olej z dobromyslu-oregána

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

 

Sada INTIM
Balení pro ženy a muže

Složení dárkové sady: 
Mycí olej HY-INTIMA (PRO ŽENY) - 100 ml
Mycí olej HY-INTIM H (PRO MUŽE) - 100 ml
Intimní a hojivý balzám INTIMISS - 5 ml
Intimní a hojivý balzám FEMISHEA - 5 ml
BORO-BORO - 5 ml

 

GENISAN
Intimní balzám vhodný k ošetřování vnějších sliznic pohlavních orgánů při výskytu virového – herpesového projevu na pohlavních orgánech

Popis: Speciální intimní balzám kořeněné vůně charakteristické pro tamanový olej je určený pro péči o pokožku, sliznici vnějších pohlavních orgánů s projevy herpesvirové infekce. Oleje z čajovníku, levandule a šalvěje mají intenzivní protivirové a antibakteriální účinky. Balzám má regenerční a zklidňující efekt při výskytu HPV.

Vhodné pro: regeneraci pokožky, regeneraci sliznic,  při HPV infekci, genitální bradavice 

Použití: Na umytou pokožku nebo sliznici vnějších pohlavních orgánů naneste menší množství balzámu a nechte působit. Neomývejte.

INCI: Simmondsia chinensis Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Cera alba, Calophyllum inophyllum Seed Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Lavandula angustifolia Oil, Salvia officinalis Leaf Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Včelí vosk, Tamanu rostlinný olej, Éterický olej ze šalvěje lékařské

Standardní balení: 5 ml, 50 ml

 

PRESHEA
Intimní balzám vhodný pro péči o sliznice vnějších pohlavních orgánů, doplněk péče při výskytu HPV

Popis: Speciální intimní balzám kořeněné vůně charakteristické pro tamanový olej určený pro péči o pokožku a sliznici vnějších pohlavních orgánů s projevy HPV. Oleje z lavandýnu, dobromysli, tymiánu a manuky mají silné protivirové a antibakteriální účinky. Bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků a tamanový olej zajišťují regenerační účinky. 

Vhodné pro: regeneraci pokožky, regeneraci sliznic, při HPV infekci, genitální bradavice, muže, ženy, vegany

Použití: Na umytou pokožku nebo sliznici vnějších pohlavních orgánů naneste menší množství balzámu a nechte působit. Neomývejte.

INCI: Butyrospermum parkii Butter, Triticum vulgare Germ Oil, Calophyllum inophyllum Seed Oil, Sorbitan oleate, Hypericum perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Lecithin, Tocopheryl acetate, Lavandula hybrida Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Retinyl palmitate,Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Origanum vulgare Oil, Salvia officinalis Oil, Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Melissa officinalis Leaf Oil, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Rostlinný olej z vlašských ořechů, Tamanu rostlinný olej, Éterický olej z lavandinu, Éterický olej z dobromyslu-oregána

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml

 

LUCALEN
Měsíčkový intimní balzám pro péči o pokožku a sliznici vnějších pohlavních orgánů

Popis: Bylinný měsíčkový balzám pro péči o pokožku a vysychající sliznici vnějších pohlavních orgánů. Oleje z měsíčku, fenyklu, růžové palmy a bergamotu vytvářejí příjemnou, lehce osvěžující vůni. Především však mají prokrvující a regenerační, hojivé účinky. Jsou známé svými protizánětlivými a uklidňujícími účinky. Balzám je vhodný k častému opakujícímu se používání, díky čemuž se snižuje podráždění až štípání. Na pokožce vytváří jemný film, čímž chrání před chemickými látkami ulpělými na prádle po vyprání. Oblíbený zejména u žen v  období menopauzy. Lze jej použít jako lubrikant.

Vhodné pro: muže, ženy, vegany, suchou sliznici, regenerace sliznice

Použití: Dle potřeby aplikujte na omytou pokožku a sliznice pohlavních orgánů.

INCI: Butyrospermum parkii Butter, Glycine soja Oil, Mangifera indica Seed Butter, Lecithin, Olea europaea Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Calendula officinalis Flower Extract, Lavandula angustifolia Oil, Retinyl palmitate, Foeniculum vulgare Oil, Cymbopogon martini Oil, Citrus bergamia Peel Oil Epressed, Beta-carotene, Tocopherol, Helianthus annuus Seed Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool, Farnesol

Hlavní obsahové složky: Měsíčkový olej, Éterický olej z fenyklu, Éterický olej z palmy růžové

Standardní balení: 5 ml, 50 ml, 100 ml

 

MOUNTANISS
Arnikový intimní balzám pro péči o pokožku a sliznici vnějších pohlavních orgánů

Popis: Bylinný arnikový balzám určený k péči o pokožku a vysychající sliznici vnějších pohlavních orgánů. Oleje z mateřídoušky a rozmarýnu vytvářejí příjemnou bylinnou vůni, vykazují intenzivní hojivé účinky. Arnikový olej je známý především pro regenerační, hojivé účinky, jeho složky pronikají do jádra buňky. Přispívá k hojení ran a podporuje tvorbu nové vazivově-cévní tkáně. V homeopatii je arnika používána při traumatech. Balzám lze použít po porodu pro podporu hojení poporodních jizev, po gynekologických operacích. Vhodný i v období menopauzy. Lze jej použít jako lubrikant. 

Vhodné pro: muže, ženy, vegany, suchou sliznici, regeneraci sliznice, po porodu, kojící matky, při menopauze

Použití: Dle potřeby aplikujte na omytou pokožku a sliznice pohlavních orgánů.

INCI: Butyrospermum parkii Butter, Glycine soja Oil, Mangifera indica Seed Butter, Lecithin, Tocopheryl acetate, Olea europaea Fruit Oil, Arnica montana Flower Extract, Retinyl palmitate, Thymus serpillum Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Tocopherol, Beta-carotene, Helianthus annuus Seed Oil, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Arnikový rostlinný olej, Éterický olej z mateřídoušky, Éterický olej z rozmarýnu

Standardní balení: 5 ml, 50 ml

 

ANTIINSEKT SPRAY
Deodorant SPRAY s možným působením proti hmyzu a roztočům

Popis: Deodorant s osvěžujícím a ochranným účinkem. Jedná se o lihový přípravek příjemné bylinné vůně s obsahem éterických olejů, které jsou známé svými odpuzujícími účinky na létající i lezoucí hmyz. Jeho použití je jednoduché díky sprejovému aplikátoru.  

Vhodné pro: Osvěžení a ochranu před nepříjemným hmyzem nejen při pobytu v přírodě.

Použití: Použití je velmi individuální. Lihová báze umožnuje aplikaci na pokožku i textilie bez rizika mastných skvrn. Proto je možné ho aplikovat nejen na tělo,  ale i na oděv nebo záclony. Nanáší se pomocí rozprašovače. 

INCI: Alcohol denat., Aqua, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Citrus limon Peel Oil, Cedrus deodara Wood Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Cinnamomum zeylanicum Bark Oil, Mentha piperita Oil, Cymbopogon winterianus Herb Oil, Cymbopogon schoenanthus Oil, Lavandula angustifolia Oil, Illicum verum Fruit Oil, Cinnamomum camphora Wood Oil Decamphorised, Lavandula hybrida Oil, Pogostemon cablin Oil, Salvia officinalis Oil, Ocimum basilicum Oil, Benzyl benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Cinnamal

Hlavní obsahové složky: Éterický olej z tymiánu červeného, Éterický olej z citronely, Éterický olej z hřebíčku

Standardní balení: 100 ml, 200 ml, 500 ml 

 

HAPPY-DEO
Lihový deodorant s bylinnou vůní upravující pocení

Popis: Lihový deodorant s příjemnou citrusovo-bylinnou vůní pro osvěžení organismu v době zvýšeného pocení. Šalvěj a máta jsou známé svými adstringentními a ochlazujícími účinky, díky tomu deodorant může mírnit projevy nadměrného pocení. Cedrový olej a čajovníkový olej pomáhají k omezení tělesného pachu způsobeného bakteriálním rozkladem potu. Obsažené éterické oleje jsou známé svými repelentními účinky. 

Vhodné pro: péči o místa se zvýšenou potivostí, pro všechny typy pokožky 

Použití: Dle potřeby aplikujte deodorant na místa se zvýšenou potivostí - podpaždí, krk, záda, nohy, třísla apod.

Tip: Obsažené éterické oleje jsou známé i pro své repelentní účinky (odpuzují hmyz). 

INCI: Alcohol denat., Aqua, Panthenol, Citrus limon Peel Oil, Cedrus deodora Wood Oil, Cupressus sempervirens Oil, Lavandula angustifolia Oil, Salvia officinalis Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Mentha piperita Oil, Thymus serpillum Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Éterický olej z citronu, Éterický olej z cedru, Éterický olej ze šalvěje lékařské

Standardní balení: 3 ml, 50 ml, 100 ml, 200 ml, 500 ml

 

DEOMAN
Deodorant pro muže napomáhající zmírňovat pocení

Popis: Osvěžující spray pro muže se santálovým, cedrovým a šalvějovým olejem napomáhající zmírňování pocení. Obsažené oleje jsou známé svým působením proti mikrobiálnímu rozkladu potu.

Vhodné pro: Péči o místa se zvýšenou potivostí, pro všechny typy pokožky.

Použití: Přiměřené množství deodorantu aplikujte na místa se zvýšenou potivostí.

INCI: Alcohol denat., Aqua, Panthenol, Amyris balsamifera Bark Oil, Cedrus deodara Wood Oil, Citrus aurantium amara Leaf/Twig Oil, Salvia officinalis Oil, Cupressus sempervirens Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Mentha piperita Oil, Thymus serpillum Oil, Santalum album Oil, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Hlavní obsahové složky: Éterický olej z amyrisu, Éterický olej z cedru Atlas, Éterický olej z pomerančového listí

Standardní balení: 50 ml, 100 ml

 

 

 

Doporučujeme: 

 Intimní hygiena: 
 HY-INTIMA HY-INTIM H MANDLOVÝ Dětský umývací olej  
       
 Plísně pohlavních orgánů: 
 CANDISAN  INTIMISS  FEMISHEA  
       
 Prevence natržení hráze při porodu:
 INTIMISS      
       
 Trhliny konečníku, hemeroidy:
 INTIMISS HEMOSAN ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN  
       
 Ošetření po depilaci: 
 DEPILOL      
       
 Záněty, výtoky:
 INTIMISS FEMISHEA    

 

 

Ohlasy zákazníků 

Trpívala jsem velmi často ženskými problémy včetně svědivosti a pálení v oblasti vnějších genitálií. Několika­leté léčení antibiotiky zůstávalo bezúspěšné. Díky vaší poradenské službě jsem se dala dohromady za pomoci balzámů Femishea a Intimiss. Manžel, který pracuje jako tiskař, často trpěl na rozpraskanou pokožku rukou. Po použití balzámu Intimiss se problémy rychle zlep­šily, a nyní má ruce, byť pracuje s agresivními látkami, v pořádku.

Díky vám, jste opravdu skvělí. 

N., Praha

__________________________________________________________________________________________________

 

Vážený pane Hadku,

na rozdíl od mého prvního mailu je tento radostný. Vaše rady fungovaly na 100 %. Hlavně z časových důvodů jsem se rozhodla pokožku mé dcery ošetřovat doporu­čeným Intimissem, který sama a ráda používám a měla jsem ho doma. 

Vzhledem k rozsahu výsevu neštovic jsem dceři Intimi­ssem namazala celé tělo. Zabral okamžitě, žádné nové neštovice se do rána nevytvořily. Později jsem preparát nanášela jen na postižená místa. Po čtyřech dnech neš­tovice pomalu zmizely a svědění též ustalo.  

Co nejsrdečněji Vám děkuji za Vaše rady a pomoc. 

S., Hradec Králové