Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 3/2017

Rady pana Hadka

 

Vážený pane Hadku, před nedávnem jsem Vás žádala o radu ohledně mých vnitřních i vnějších problémů souvisejících s kvasinkami a také sníženou imunitou. Po diskuzi s Vámi jsem začala užívat Candiöl a velice mi pomohl. Zmizel mi neustupující ekzém na obličeji, akné na zádech, zvýšila se mi imunita. Jeho chuť jsem si velice oblíbila. Dále jsem si velice oblíbila pití Aloe Vera gelu koncentrátu. Jako jeden z příznivých účinků je také to, že mě nadobro opustily silné menstruační bolesti, nevolnosti a křeče. Dříve jsem v těchto dnech nemohla nikterak fungovat, dnes je prožívám bez sebemenší újmy.

 

Co se přípravků na vnější použití týká, zamilovala jsem si regenerační olej Althea. Pleť je po něm krásně vyživená, napnutá a hlavně vypadá velice zdravě. Jiné marketingové přípravky slibující vypnutí pokožky přes noc nesahají tomuto oleji ani po paty. :-) S mým manželem také milujeme další obličejovou i tělovou kosmetiku všeho druhu od AKH. Velice Vám také děkuji za radu užívání probiotik. Od loňského roku po operaci s hemoroidy a následném užívání antibiotik jsem se téměř bála jít na toaletu. Zdravé střevo = zdravá imunita mně nyní dává 100% smysl.

 

Ještě bych možná v této souvislosti ráda doplnila, že zhruba po dvou týdnech užívání Candiölu se dostavilo prakticky ze dne na den prudké nachlazení. Velkou část tohoto nachlazení (silná bolest v krku, rýma, celková únava, teplota) přičítám i detoxikačnímu procesu tohoto přípravku, čímž chci opět jenom pět chválu na tento zázračný přípravek a jeho maximální účinnost a funkčnost. Zmizelo i zahlenění v ústní dutině. Věřím, že Candiöl  dohromady s Aloe Vera přispěly právě k ústupu komplikací před a při menstruaci. Toto nachlazení jsem musela bohužel potlačit paralenem, neboť jsem měla dva dny před svatbou, jinak bych vše nechala běžet přirozeným procesem. Poté jsem se ale k užívání Candiölu vrátila.

 

Ještě jednou děkuji za všechny předešlé rady a po čase se s Vámi opět mileráda podělím o zkušenosti, které mi přinesly produkty AKH.

 

S přáním krásného slunečného dne přeje

Ludmila V.

Úvodní pana Hadka

I přes vše nepříjemné, co sluníčko může natropit, ho mám rád. Koneckonců, vždyť je to „prarodič“ života na planetě Zemi.

Balení zásilek

Vyřizování zakázek v expedici je specifický problém. Krom jiného je stále aktuální otázka, jaký materiál používat na vyplňování prázdných prostorů v kartonech.

Vysoké poštovné?

Jedním z občasných postesknutí je situace s výší poštovného.

Alergeny

Od poloviny prosince 2014 musí výrobci potravin povinně zvýrazňovat alergeny v popisu složení potravin.

Cypřišový olej

Je dalším z olejů, který má v aromaterapii velice dlouhou tradici. Olej se získává z jehličí vysokého, stále zeleného jehličnanu, který připomíná obrovskou zelenou svíci. Lze jej nalézt v oblasti celého Středomoří.

Kurz Aromaterapie Hurghada

Jak již jsem v minulém vydání časopisu Aromaterapie uvedl, ve dnech 11. až 18. listopadu bude v egyptské Hurghadě uspořádán podzimní základní kurz Aromaterapie.

Rady pana Hadka

Vážený pane Hadku, před nedávnem jsem Vás žádala o radu ohledně mých vnitřních i vnějších problémů souvisejících s kvasinkami a také sníženou imunitou.

Vši

Milý pane Hadku, ve škole jsem chytila vši a nic na ně nepůsobilo.

Děti a bradavice

Krásny den, pane Hadku. Pětiletý vnouček měl na plosce nohy bradavici.

Lékař léčí, ale Karel uzdravuje

Milý Karle, předem mého e-‑mailu Vám posílám srdečné pozdravení.

Intimiss a děti

Dobrý den, pane Hadku, někdy na jaře jsem Vám psala o radu, co byste doporučoval na ošetřování zúžené předkožky penisu u mého tříletého vnuka.

Třezalkový macerát na vlastní kůži

Zatímco většina lidí trávila červencové sváteční dny na koupalištích nebo po výletech, členové Aromaterapie (dvounozí i čtyřnozí) si dobrovolně vyzkoušeli, jak náročné je vytvořit kvalitní třezalkový macerát.

Měsíční proměny ženy

Žena bývá nevyzpytatelná a nepochopitelná nejen pro muže, ale mnohdy i sama pro sebe. Vnitřní pocity, myšlenkové pochody a tělesnou kondici ovlivňuje nejen věk, ale i měsíční cyklus.

Bílo-zelená domácnost

Vážený pane Hadku, dovolte mi, abych i já přispěla svým psaním do kolonek spokojených zákaznic. Kdysi dávno, už to budou asi 2 roky, jsem se dostala náhodou k Vašim produktům přes kamarádku.

Femishea záchranář

Dobrý den, pane Hadku,  chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za záchranu zdraví i partnerského života.

Parazity v pohybe

Horúčavy tohto leta nám pripomenuli, že sa náš kontinent skutočne akosi otepľuje. Tropické letá a teplotné rekordy posledných rokov okrem iného vyvolali rozširovanie niektorých chorôb a parazitov, ktoré ich prenášajú.

Pedikúra v praxi

S kosmetikou AKH provedeme dokonalou péči o nohy v salónu i doma. Při profesionálním ošetření odvedeme perfektní práci od začátku do konce čistě s přípravky AKH.

Thymicon stokrát jinak

Když se řekne dezinfekce, většina lidí si vybaví nepříjemný dráždivý odér chemie. Lidé v aromaterapii jsou v tomto ohledu už tak trochu „zkažení“, protože si pod slovem dezinfekce vybaví vůni tymiánu, čajovníku a citronu, a to v podobě přípravku THYMICON.

Zbavte se otoků

Léto je v plné síle, sluníčko svítí a my si můžeme užívat všeho, co nám tento čas nabízí.

Tinnitus a ušní olej

"Tinnitus je zvukový vjem bez přítomnosti vyvolávajícího podnětu. Typickými zvukovými projevy ušního šelestu jsou zvonění, klepání, pískání, šumění, hučení, bzučení, syčení, bušení, skřípání aj."

Olej z pražených vlašských ořechů

Vlašský ořech je plod z ořešáku královského. Je to mohutný listnatý strom z čeledi ořešákovitých. Přirozeně se vyskytuje na Balkáně, v Malé a Střední Asii, pochází z oblasti dnešního Íránu. Upřednostňuje vlhké nížinné oblasti.

Péče o miminko

Naše péče o miminko pomocí aromaterapeutické kosmetiky začala již v prenatálním období. Ve 20. týdnu těhotenství má dítě nosánek o velikosti čočky, dokáže rozeznávat vůně a chutě, které se k němu dostanou prostřednictvím plodové vody.