Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 3/2016

Milí,

 

protože se již delší dobu pohybuji mezi „zdravými a nemocnými“, shledávám, že preparáty a rady pana Karla Hadka a paní Michaely Švorcové jsou nedocenitelné. Postupně mi do sebe zapadají různé informace, které jsem získala jak na kurzu AROMATERAPIE, tak i dalším studiem jiných oborů alternativní medicíny. Již delší dobu se zabývám tím, jak pomocí přírodních prostředků zmírnit či zamezit projevům té nejzákeřnější choroby RAKOVINY A JINÝCH VÁŽNÝCH CHOROB.

 

Pan K. Hadek i paní Michaela Švorcová nám nabízí velké množství preparátů, které mnohé ovlivní. Jsou to éterické oleje, např. ČESNEKOVÝ, ČAJOVNÍKOVÝ, HŘEBÍČKOVÝ, PEPŘOVÝ, PETRŽELOVÝ a další. Můžeme od nich získat rostlinné oleje a olejové maceráty, které mají potravinářskou kvalitu - AVOKÁDOVÝ, DÝŇOVÝ, Z MERUŇKOVÝCH PECEK, ALOE VERA atd. Proto bych Vám ráda se svou kolegyní předala další informace, které jistě oceníte, jako jsme to ocenily my dvě.

 

Další překvapení Vás čeká v podobě potravinových doplňků, kterými se dá báječně obohatit strava, a pomohou i v prevenci zimních nemocí. Vynikající VITAMIN C v té nejčistší podobě, GELOVÉ KAPSLE, které umožní strávit jak nepříjemné ostré chutě, třeba CANDIÖLU, tak i pampelišky a jiných produktů přírody. ELEUTHEROCOCC má své nezastupitelné místo v celkové pomoci organismu – vybudování T-lymfocytů, které bojují za nás. Jeho využití je dalekosáhlé.

 

To, co nám pan Hadek sdělil o éterickém JALOVCOVÉM OLEJI, je stále platné v detoxikační péči o celé tělo, včetně použití přípravků na ošetření dutiny ústní, ZUBNÍHO OLEJE, KARIOSANU a HALITOSANU.

 

Stále se opakující rady s OPALOVACÍMI OLEJI jsou potvrzené zkušenostmi, proto je péče o pokožku v létě i v zimě nutná.

 

Nesmíme zapomenout na zevní ochranu CANDISANEM, INTIMNÍ KOSMETIKOU HY-INTIM SET, ale i DALŠÍMI KRÉMY A PŘÍRODNÍMI DEODORANTY – HAPPY DEO. Zájem paní Švorcové a pana Hadka se nesoustřeďuje jen na člověka, ujali se i péče o naše mazlíčky a zaneřáděná příroda pesticidy a dalšími jedy jim není vůbec lhostejná. To potvrzuje nabídka AROMAFAUNY a AROMAFLORY. Už jen oblíbený ORANGE - SANITOL má mnoho způsobů využití.

 

Na kurzu budou informace o novodobé vodíkové terapii, kterou si můžete sami, díky preparátům pana Hadka, jednoduše připravit.

 

V další kosmetické péči o celé tělo, které potřebuje očistu, budou připomenuty KOUPELOVÉ a SPRCHOVÉ OLEJE. Ty mají velký podíl na detoxikaci.

 

Ukázky detoxikační péče, příprava a kombinace preparátů pana Hadka i vzájemná komunikace bude jistě velmi obohacující. Kdybychom pomohli zachránit jeden život, naše snaha nebyla marná.

 

Vše dobré Vám přeje Vaculová Drahomíra.

Kurz bude probíhat ve dnech

25. a 26. 2. 2017 v Praze.

Pokud budete mít zájem, přihlaste se co nejdříve na kurzypraha@seznam.cz.

Hana Martínková 774 272 992 /

Drahomíra Vaculová 737 312 571 (pouze večer)

Další podrobné informace na

www.zdravvuska.webnode.cz


Úvodní slovo Karla Hadka

Ach, to léto. Dlouho se na něj vždy čeká, a potom uběhne tak rychle, že se ho jeden nestačí nabažit. V tuto dobu nezbývá než věřit, že přechod do onoho dušičkového podzimu bude více než pomalý a ještě nás očekávají půvaby babího léta.

ANTIOXI

Již delší dobu se všude kolem nás velice často setkáváme s termínem volné radikály (dále jen VR). Bývá to ve spojení s naším zdravím.

Aromatácky

Aromalampy, inhalátory, keramika, odpařovače a mnohé další pomůcky nám mohou sloužit k provonění místností, ve kterých pobýváme.

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku

Vážení a milí příznivci AROMATERAPIE KAREL HADEK, AROMAFAUNY a AROMAFLÓRY, velmi nás těší Váš stále větší zájem o naše produkty. Děkujeme i za užitečné rady a zkušenosti, které nám posíláte.

Dýňový olej

Jedním z olejů s logem KH, jenž se nachází v naší nabídce, je dýňový olej. Občas dostávám od klientů dotazy, zda je to skutečně kosmetický nebo léčebný zázrak, jak se na internetu dočetli.

Sestřička od levandule

O pravém (netuším, zda existuje také levý) levandulovém oleji jsem již na stránkách časopisu Aromaterapie psal mnohokráte.

Artróza?

Artrózu lze označit za degenerativní onemocnění jednoho či více kloubů, které vzniká pomalu, v průběhu mnoha let.

Podzim se blíží

Hlavní sezóna letošních dovolených je neodvratně za námi. Kalendářní léto nám sice ještě pár dní potrvá, ale chladna z rána… Nebude dlouho trvat a bude chladněji nejen z rána, ale i přes den.

Dražší Koala

Jak již to u produktů z přírodních surovin chodí, stačí jen neúroda a ceny chvátají nahoru. Není to však jediný faktor, který má na tvorbu cen vliv.

Přeji hezký den, pane Hadku

Moc Vám děkuji za odpověď a za rady. Dnes mi došel balíček s objednávkou z internetu.

Dobrý den, pane Hadku!

Nepatřím do skupinky lidí-‑pisatelů, ani nejsem zrovna sdílný typ člověka, ale Vám již delší dobu cítím potřebu napsat a poděkovat! Velmi mě baví číst Vaše vtipné reakce na nově vycházející články a doporučení, co bychom měli a neměli… S Vašimi názory se naprosto ztotožňuji.

THERMO-‑BALSAM a CELLU-‑THERAP

Od doby, co pravidelně sportuji a dodržuji zdravý životní styl, jsem začala být sama se sebou spokojená až na dvě věci – celulitidu a břišní partie. A tak jsem přemýšlela, jak tomu bříšku pomoct dolů, samozřejmě kromě pohybu a stravy.

Aromaterapie v Ostravě –Zatočíme s akné

Zdravím Vás z Ostravy. Léto, období bezstarostnosti, prázdnin, slunečných dnů a dovolených je pomalu za námi. Pupínky a drobné záněty způsobené teplem, opalovacími krémy, změnami prostředí a stresem z cestování nám někdy dokážou znepříjemnit skvělé zážitky.

THYMICON – – zachránce zvířecích kalamit

Možná to neznáte, možná ano. Máte--‑li doma zvířátka, obzvláště pak takové příšerky, jako jsou kočičky a pejsci, pak máte stejně jako my o zábavu postaráno.

Rozmarné léto

Už si začínám zvykat, že české léto neznamená pouze lány zlatavého obilí s vlčími máky a pár letních bouřek, ale i zvláštní, rádoby podzimní počasí, které mě při večerním sezení u ohně přimělo navléknout si teplé ponožky a svetr.

Spať (ako) v mede

Niekedy sa nám podarí spať ako v mede. Toto si väčšinou pomyslíme, keď sa ráno zobudíme s pocitom hlbokého a sladkého oddychu. No ja mám skutočne niekedy pocit, že u nás doma spíme v mede…, a to skoro doslova!

Návrat ku kolíske parfumov

Vône a parfumy. Dnes sú symbolom luxusu, čistoty a osobného štýlu, no v dávnej minulosti ich ľudia používali aj na celkom iné účely.

Milí,

protože se již delší dobu pohybuji mezi „zdravými a nemocnými“, shledávám, že preparáty a rady pana Karla Hadka a paní Michaely Švorcové jsou nedocenitelné.

Dětská lékárnička a hygienické prostředky pro moji dcerku od jejího narození

Chtěla bych se s Vámi podělit o účinky aromaterapeutických prostředků, které používám pro svoji dcerku na každodenní hygienickou péči již od jejího narození jako prevenci nebo i v případě vzniklých problémů. Budu moc ráda, pokud tyto informace budou pro Vás užitečné.

Nekky klub ve Zlíně

Tímto příspěvkem bych ráda poděkovala panu Karlu Hadkovi, který nás v květnu navštívil v našem centru Nekky ve Zlíně, a pro jeho věrné fanynky uskutečnil přednášku, na niž se už tolik těšily.