Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 3/2016

THYMICON – – zachránce zvířecích kalamit

 

Možná to neznáte, možná ano. Máte--‑li doma zvířátka, obzvláště pak takové příšerky, jako jsou kočičky a pejsci, pak máte stejně jako my o zábavu postaráno.

 

Člověk se neubrání tomu, aby se občas nestala nějaká ta nehoda, ať už v podobě tekuté či tuhé. Doplněno o případné přežrání myší… Detaily popisovat nebudu. Dobrý hospodář tedy ihned přiskočí a začne napravovat škody napáchané zvířátkem. Práce s aromaterapií má tím pádem hned dvojí účinky. První jsou ryze čisticí a dezinfekční a druhé jsou prospěšné pro emocionální stabilizaci páníčka. Protože když tomu zvířátku pořád říkáte, ať hezky papá střídmě a nepřežírá se a ono to má zcela a úplně v tlapičce (jak jinak, že?), tak je emocionální podpora více než užitečná.

 

Jelikož máme zvířátek plný dům, nepočítám ty venku, dějí se nám kalamity poměrně často. Vysypaná hlína pečlivě aplikovaná do koberce, loužička, která se z nepochopitelných důvodů stala pár minut po venčení či již zmiňované pozůstatky myšky (původní tvar si lze již pouze domyslet). První pomoc je jasná – ORANGE SANITOL (zde bych obzvláště vypíchla antidepresivní účinky díky citrusům, které jsou garantovanou emocionální první pomocí). Ten svede čisticí proces bravurně, a jelikož pro něj není probléme ani plastelína zašlapaná do koberce (práce pro změnu toho dvounohého tvorečka), s přírodním materiálem nemá skutečně žádné potíže. Následuje proces číslo dvě. Dezinfekce a deodorace v jednom. V tomto případě upřímně a hluboce děkuji panu Hadkovi. Bez THYMICONU bychom totiž byli zralí na „sociálku“. THYMICON místo fantasticky zdezinfikuje a dezinfekce je natolik úžasná, že zvířecí aktivita zůstává bez jakéhokoli následku. Místo, tedy spíše celou místnost, provoní, a proto ani následní návštěvníci nepocítí cokoli z proběhnuté akce. Výrok návštěvy typu „jééé, vám to tady krásně voní po bylinkách“ vás definitivně uklidní, že je vše v nejlepším pořádku.

 

A tak děkuji za tento fantastický produkt. Při četnosti zvířecích kalamit bychom byli bez něj zcela bezradní…, protože než na to cpát chemii, tak to radši smrádeček. :o) A díky THYMICONU máme nakonec čisto a voňavo a to je to úplně nejlepší řešení! :o)

 

Eliška Lukonchik


Poznámka:

Zmíněné přípravky lze nahradit pomocí přípravků AROMAFAUNA, které jsou pro tyto účely určeny, schváleny a mají silnější účinky.

ORANGE SANITOL – AROMA SANITOL

THYMICON – FAUNA DESINF

Michaela Švorcová


Úvodní slovo Karla Hadka

Ach, to léto. Dlouho se na něj vždy čeká, a potom uběhne tak rychle, že se ho jeden nestačí nabažit. V tuto dobu nezbývá než věřit, že přechod do onoho dušičkového podzimu bude více než pomalý a ještě nás očekávají půvaby babího léta.

ANTIOXI

Již delší dobu se všude kolem nás velice často setkáváme s termínem volné radikály (dále jen VR). Bývá to ve spojení s naším zdravím.

Aromatácky

Aromalampy, inhalátory, keramika, odpařovače a mnohé další pomůcky nám mohou sloužit k provonění místností, ve kterých pobýváme.

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku

Vážení a milí příznivci AROMATERAPIE KAREL HADEK, AROMAFAUNY a AROMAFLÓRY, velmi nás těší Váš stále větší zájem o naše produkty. Děkujeme i za užitečné rady a zkušenosti, které nám posíláte.

Dýňový olej

Jedním z olejů s logem KH, jenž se nachází v naší nabídce, je dýňový olej. Občas dostávám od klientů dotazy, zda je to skutečně kosmetický nebo léčebný zázrak, jak se na internetu dočetli.

Sestřička od levandule

O pravém (netuším, zda existuje také levý) levandulovém oleji jsem již na stránkách časopisu Aromaterapie psal mnohokráte.

Artróza?

Artrózu lze označit za degenerativní onemocnění jednoho či více kloubů, které vzniká pomalu, v průběhu mnoha let.

Podzim se blíží

Hlavní sezóna letošních dovolených je neodvratně za námi. Kalendářní léto nám sice ještě pár dní potrvá, ale chladna z rána… Nebude dlouho trvat a bude chladněji nejen z rána, ale i přes den.

Dražší Koala

Jak již to u produktů z přírodních surovin chodí, stačí jen neúroda a ceny chvátají nahoru. Není to však jediný faktor, který má na tvorbu cen vliv.

Přeji hezký den, pane Hadku

Moc Vám děkuji za odpověď a za rady. Dnes mi došel balíček s objednávkou z internetu.

Dobrý den, pane Hadku!

Nepatřím do skupinky lidí-‑pisatelů, ani nejsem zrovna sdílný typ člověka, ale Vám již delší dobu cítím potřebu napsat a poděkovat! Velmi mě baví číst Vaše vtipné reakce na nově vycházející články a doporučení, co bychom měli a neměli… S Vašimi názory se naprosto ztotožňuji.

THERMO-‑BALSAM a CELLU-‑THERAP

Od doby, co pravidelně sportuji a dodržuji zdravý životní styl, jsem začala být sama se sebou spokojená až na dvě věci – celulitidu a břišní partie. A tak jsem přemýšlela, jak tomu bříšku pomoct dolů, samozřejmě kromě pohybu a stravy.

Aromaterapie v Ostravě –Zatočíme s akné

Zdravím Vás z Ostravy. Léto, období bezstarostnosti, prázdnin, slunečných dnů a dovolených je pomalu za námi. Pupínky a drobné záněty způsobené teplem, opalovacími krémy, změnami prostředí a stresem z cestování nám někdy dokážou znepříjemnit skvělé zážitky.

THYMICON – – zachránce zvířecích kalamit

Možná to neznáte, možná ano. Máte--‑li doma zvířátka, obzvláště pak takové příšerky, jako jsou kočičky a pejsci, pak máte stejně jako my o zábavu postaráno.

Rozmarné léto

Už si začínám zvykat, že české léto neznamená pouze lány zlatavého obilí s vlčími máky a pár letních bouřek, ale i zvláštní, rádoby podzimní počasí, které mě při večerním sezení u ohně přimělo navléknout si teplé ponožky a svetr.

Spať (ako) v mede

Niekedy sa nám podarí spať ako v mede. Toto si väčšinou pomyslíme, keď sa ráno zobudíme s pocitom hlbokého a sladkého oddychu. No ja mám skutočne niekedy pocit, že u nás doma spíme v mede…, a to skoro doslova!

Návrat ku kolíske parfumov

Vône a parfumy. Dnes sú symbolom luxusu, čistoty a osobného štýlu, no v dávnej minulosti ich ľudia používali aj na celkom iné účely.

Milí,

protože se již delší dobu pohybuji mezi „zdravými a nemocnými“, shledávám, že preparáty a rady pana Karla Hadka a paní Michaely Švorcové jsou nedocenitelné.

Dětská lékárnička a hygienické prostředky pro moji dcerku od jejího narození

Chtěla bych se s Vámi podělit o účinky aromaterapeutických prostředků, které používám pro svoji dcerku na každodenní hygienickou péči již od jejího narození jako prevenci nebo i v případě vzniklých problémů. Budu moc ráda, pokud tyto informace budou pro Vás užitečné.

Nekky klub ve Zlíně

Tímto příspěvkem bych ráda poděkovala panu Karlu Hadkovi, který nás v květnu navštívil v našem centru Nekky ve Zlíně, a pro jeho věrné fanynky uskutečnil přednášku, na niž se už tolik těšily.