Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2017

ANTIOXI? ANTIOXI!

V loňském roce společnost Aromaterapie Karel Hadek uvedla na trh směs éterických olejů ANTIOXI. Využil jsem příležitosti a přípravek vyzkoušel osobně. Rád bych zdůraznil, že chuť směsi je poměrně výrazná, ze začátku je rozumné používat pro aplikaci želatinové tobolky. ANTIOXI jsem užíval pravidelně po dobu tří měsíců, dvakrát denně patnáct kapek.Prvními signály, že tělo opouštějí „jiné“ látky a v „jiné“ koncentraci, než bylo doposud obvyklé, byly barva a vskutku nelibá vůně provázející ranní „zurčení“. Tento jev ustal asi po třech týdnech užívání.

Od dětství trpím seboroickou (patrně) dermatitidou v obličeji. Šupinatá kůže přechází v mokvající praskliny, onemocnění je chronické, po zaléčení se vrací. V dětství jsem podstoupil mnoho návštěv kožních lékařů a x užívání léků typu pokus omyl. Tu jsem přišel do školy v obličeji zelený, jindy navoněný po dehtu, pak zas mastný jako kobliha.

První užití kortikoidní masti byl pro mne zázrak a vysvobození, potíže přes noc zcela vymizely, vrátily se po týdnu a po užití masti opět vymizely. Kortikoidní mast se stala mým nerozlučným společníkem… 40 let. Často cestuji, jedno balení masti mělo své stále místo na koupelnové poličce, druhé balení v cestovní brašně. Docházející mast v tubě znamenala jistou návštěvu lékaře (plná čekárna pšíkalů a kejchalů), zapomenutá mast jistila obchodní jednání s pupínky v obličeji. Během užívání ANTIOXI jsem si začal nevěřícně uvědomovat, že mezi jednotlivými nástupy vyrážky jsou delší časové úseky, nicméně zpočátku jsem se patlal od dětství naučenou mastičkou vytrvale již při menších příznacích, ale kůže už nemokvala a nepraskala. Poté jsem na doporučení mast přestal používat zcela.

Nemohu říci, že bych se nemoci zbavil zcela, objeví se nepravidelně v podobě několika šupinek na kůži, tyto likviduji spolehlivě lanolínovou mastí…MYCOS BALZAM z naší psí lékárny. Mé hodnocení zmírnění obtíží, které mne provázely téměř celý život, dosahuje lehce pod hranici sta procent.

Další zkušeností během užívání ANTIOXI bylo zlepšení fyzické regenerace organizmu. Mojí velkou vášní je cyklistika… nejlépe každý den. Dovolenou jsme se rozhodli strávit na řeckém ostrově Korfu (samozřejmě po ujištění, že 300 metrů od hotelu je půjčovna kol a stroj v patřičné kvalitě je připraven). Na první pohled kraj cyklistice ne zcela zaslíbený, na druhý pohled zjistíte opak. Jediný problém je tedy až úmorné vedro, které zde panuje. Vyjížďky ve zdejším náročném kopcovitém terénu jsem si vskutku užíval, cyklistické výpravy byly korunovány dobytím nejvyšší hory Korfu, vrchu jménem Pantokratoras, 906 m n. m. (začínáme na nule výškových metrů, teplota na slunci 40 °C a více). ANTIOXI bylo vhodným pomocníkem i v tomto případě.

 

Mám za sebou vícero podobných cyklistických výprav, řeckou anabázi jsem si užil nejvíce, tělo fungovalo k naprosté spokojenosti majitele. Posledním poznatkem je absence jakýchkoliv viróz, navzdory velkým obavám se nedostavily každoroční těžké záchvaty rýmy, pro muže život ohrožující. Pro mne je otázka užívání ANTIOXI vyřešená. Jsem schopen je požívat i bez želatinové tobolky. V zimních měsících nahradila ANTIOXI další směs éterických olejů CANDIOL.

Jaroslav Rejman

Úvodní slovo pana Hadka

Není tomu dlouho, co jsme se všichni těšili na dny, kdy nás navštěvuje Ježíšek. Nedlouho nato následovalo rozloučení se starým rokem, které plynule přešlo do vítání roku přicházejícího.

CLIMAFRESH v nabídce

S příchodem nového preparátu je vhodné informovat o jeho vlastnostech a použití. Bohužel, to je tentokráte u preparátu CLIMA-‑FRESH již doslova nemožný úkol.

Riziko sdělování osobních nebo intimních informací

Sociální sítě jsou určeny k seznamování a k udržování kontaktu mezi kamarády a známými. Umožňují také rychlou výměnu informací.

Přecházíme na nový účetní a skladový systém

Vážení zákazníci a příznivci Aromaterapie Karel Hadek.

Kajeputový olej

Představení tohoto oleje by mohlo začít i označením olej z bílého dřeva. Pojmenování v Indonésii „kayu putih“ neznamená nic jiného než bílé dřevo.

Červené žilky – couperose

Zdravím z Ostravy všechny fandy kosmetiky Karla Hadka. Dnes bych se ráda zamyslela nad problémem, který někdy trápí více mě než mé klientky, jež se s ním potýkají.

Cestovatelské minimum hádkovských produktů

Letošní Vánoce u nás poprvé neprobíhaly v duchu koled a vánočního stromečku – 24. prosince jsme nastoupili do letadla směr Jihoafrická republika (JAR).

Drahý pane Hadku

Nejen celý tento rok, ale i v minulých letech jsem Vás zahrnovala emaily, v nichž jsem Vás prosila o pomoc a rady, které se týkaly zdraví.

HERPES

Dám Vám hádanku. Je to malé, velmi nepříjemné a vždy se to objeví v nejméně vhodnou chvíli. Víte, co to je? Ano, opar (neboli herpes) je infekční virus, který se většinou projeví jako malá vyrážka v oblasti rtů.

SADA CELLU ‑THERAP

Stále více lidí trpí na pomerančovou kůru neboli celulitidu. Je to projev nedostatečného pohybu, špatné stravy, stresu a dalších negativních vlivů.

Novinky v doručování balíků Českou poštou

Potřebujete změnit čas nebo místo doručení u balíku, který je již na cestě k Vám?

Uvolněte se, prosím…

Ráno do práce, postarat se o děti, uklidit, uvařit a tak stále dokola. Každodenní shon vysiluje organismus fyzicky i psychicky.

Nový objav

Veríte, že aj po 15-tich rokoch používania prípravkov od pána Hadka objavujem stále nové zázračné účinky niektorých z nich? A znovu musím napísať, ako mi táto bohatá ponuka balzamov, olejčekov a mastičiek pripomína nepreskúmanú krajinu plnú prekvapení.

Mysleme na sebe

Několik let jsem pracovala v oblasti zdravé výživy. Měla jsem možnost poznat a vyzkoušet různé produkty. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla setkat i s panem Karlem Hadkem a paní Míšou Švorcovou na kurzech aromaterapie.

KURZY aromaterapie na Slovensku 2017

Okrem jari na Slovensku v marci 2017 opäť očakávame pana Karla Hadka a jeho skvelý tím odborníkov. Priatelia, bude to veľmi zaujímavých 5 dní!

Jaro, detox a aromaterapie

Vánoce i vstup do roku 2017 jsou za námi. Novoroční předsevzetí proběhla při loučení se s rokem minulým. Zda jsme se rozhodli je plnit, či nikoliv, je na každém z nás…

ANTIOXI? ANTIOXI!

V loňském roce společnost Aromaterapie Karel Hadek uvedla na trh směs éterických olejů ANTIOXI. Využil jsem příležitosti a přípravek vyzkoušel osobně.

Motivační detoxikační jídelníček

Motivační detoxikační jídelníček