Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2017

Mysleme na sebe

Několik let jsem pracovala v oblasti zdravé výživy. Měla jsem možnost poznat a vyzkoušet různé produkty. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla setkat i s panem Karlem Hadkem a paní Míšou Švorcovou na kurzech aromaterapie. I díky nim jsem si uvědomila, co všechno nám příroda nabízí. Podnítili také mé zkoušení a testování :-) Přispěli k tomu, že jsem se rozhodla pro další ženy i muže připravit kurz „Voňavé království“.

Stále z jejich kurzů čerpám a snažím se poznatky předávat ostatním. Vnímám, že je to důležité, že osvěty není nikdy dost. O tom jsem se nejednou přesvědčila přímo v obchodě, když jsem pomáhala lidem vybrat tu správnou lahvičku či kelímek „se zeleným nebo bílým víčkem“ na nejrůznější neduhy. Za tu dobu jsem vyslechla stovky příběhů. Nejčastěji jsme to právě my sami, kteří si nějaké to trápení, fyzické či psychické, přitáhneme do svého života. Cesta, jak z toho ven, existuje. Možná se budete divit, ale mohou Vám pomoci Hadkovy přípravky. Sortiment je opravdu široký a nejde jen o krémy. Je za tím vším něco víc… Zájem o člověka, návrat k přírodě, k sobě samému. To byl také důvod, proč jsem neváhala a k dalším firmám vybrala i Hadkovu kosmetiku.

Hy-‑Intima, Intimiss, Orange Sanitol, Kariosan, opalovací olej, pleťové oleje i vody, sprchové oleje, úžasné éterické oleje (hlavně levandule) jsou mými, a nejen mými, jedničkami. Přála bych si, abyste je mohli vyzkoušet i Vy. Věřte, že Vám řeknu zajímavé informace o aromaterapii, přírodní kosmetice, o složení kosmetiky. Můžete se také těšit na testování této voňavé krásy přímo na sobě. Vrcholem všeho bude namíchání vlastního „zázračného kelímku“. Budu ráda, když „příroda v lahvičkách“ bude pomáhat i ostatním. Jsem přesvědčená, že kvalita je víc než kvantita a že se o Hadkovy přípravky mohu opřít. Tímto Vás srdečně zvu na kurz, kde se určitě se zelenobílými víčky setkáte. Mysleme nejen na druhé, ale i na sebe.

Těším se na společné setkání a přeji Vám vše dobré.

Markéta Tůmová, lektorka Centra rozvoje Měsíčnice

Kurz bude probíhat 25. 3. 2017
v Rudolfově u Českých Budějovic

Přihlásit se můžete na mesicnice.kurzy@gmail.com

Markéta Tůmová 720751246

Mgr. Irena Kovářová 731508814

Další podrobné informace najdete na www.pozemskenebe.cz

Úvodní slovo pana Hadka

Není tomu dlouho, co jsme se všichni těšili na dny, kdy nás navštěvuje Ježíšek. Nedlouho nato následovalo rozloučení se starým rokem, které plynule přešlo do vítání roku přicházejícího.

CLIMAFRESH v nabídce

S příchodem nového preparátu je vhodné informovat o jeho vlastnostech a použití. Bohužel, to je tentokráte u preparátu CLIMA-‑FRESH již doslova nemožný úkol.

Riziko sdělování osobních nebo intimních informací

Sociální sítě jsou určeny k seznamování a k udržování kontaktu mezi kamarády a známými. Umožňují také rychlou výměnu informací.

Přecházíme na nový účetní a skladový systém

Vážení zákazníci a příznivci Aromaterapie Karel Hadek.

Kajeputový olej

Představení tohoto oleje by mohlo začít i označením olej z bílého dřeva. Pojmenování v Indonésii „kayu putih“ neznamená nic jiného než bílé dřevo.

Červené žilky – couperose

Zdravím z Ostravy všechny fandy kosmetiky Karla Hadka. Dnes bych se ráda zamyslela nad problémem, který někdy trápí více mě než mé klientky, jež se s ním potýkají.

Cestovatelské minimum hádkovských produktů

Letošní Vánoce u nás poprvé neprobíhaly v duchu koled a vánočního stromečku – 24. prosince jsme nastoupili do letadla směr Jihoafrická republika (JAR).

Drahý pane Hadku

Nejen celý tento rok, ale i v minulých letech jsem Vás zahrnovala emaily, v nichž jsem Vás prosila o pomoc a rady, které se týkaly zdraví.

HERPES

Dám Vám hádanku. Je to malé, velmi nepříjemné a vždy se to objeví v nejméně vhodnou chvíli. Víte, co to je? Ano, opar (neboli herpes) je infekční virus, který se většinou projeví jako malá vyrážka v oblasti rtů.

SADA CELLU ‑THERAP

Stále více lidí trpí na pomerančovou kůru neboli celulitidu. Je to projev nedostatečného pohybu, špatné stravy, stresu a dalších negativních vlivů.

Novinky v doručování balíků Českou poštou

Potřebujete změnit čas nebo místo doručení u balíku, který je již na cestě k Vám?

Uvolněte se, prosím…

Ráno do práce, postarat se o děti, uklidit, uvařit a tak stále dokola. Každodenní shon vysiluje organismus fyzicky i psychicky.

Nový objav

Veríte, že aj po 15-tich rokoch používania prípravkov od pána Hadka objavujem stále nové zázračné účinky niektorých z nich? A znovu musím napísať, ako mi táto bohatá ponuka balzamov, olejčekov a mastičiek pripomína nepreskúmanú krajinu plnú prekvapení.

Mysleme na sebe

Několik let jsem pracovala v oblasti zdravé výživy. Měla jsem možnost poznat a vyzkoušet různé produkty. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla setkat i s panem Karlem Hadkem a paní Míšou Švorcovou na kurzech aromaterapie.

KURZY aromaterapie na Slovensku 2017

Okrem jari na Slovensku v marci 2017 opäť očakávame pana Karla Hadka a jeho skvelý tím odborníkov. Priatelia, bude to veľmi zaujímavých 5 dní!

Jaro, detox a aromaterapie

Vánoce i vstup do roku 2017 jsou za námi. Novoroční předsevzetí proběhla při loučení se s rokem minulým. Zda jsme se rozhodli je plnit, či nikoliv, je na každém z nás…

ANTIOXI? ANTIOXI!

V loňském roce společnost Aromaterapie Karel Hadek uvedla na trh směs éterických olejů ANTIOXI. Využil jsem příležitosti a přípravek vyzkoušel osobně.

Motivační detoxikační jídelníček

Motivační detoxikační jídelníček