Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2017

Nový objav

Veríte, že aj po 15-tich rokoch používania prípravkov od pána Hadka objavujem stále nové zázračné účinky niektorých z nich? A znovu musím napísať, ako mi táto bohatá ponuka balzamov, olejčekov a mastičiek pripomína nepreskúmanú krajinu plnú prekvapení.

Jedným z mojich posledných objavov je nenápadný voňavý žltý krémik ATOPINAL. Na svete je síce už dlho, ale z neznámych dôvodov som ho po prvýkrát vyskúšala až nedávno – keď sa mi vytvoril na rukách nepríjemný svrbivý fliačik. Som totiž atopička a alergička, a to taká čistokrvná. Doteraz som chvíľami používala atop-‑derm, tamanu-‑derm a niektoré ďaľšie veľmi upokojujúce protizápalové a hojivé balzamy či oleje. Bolo to nutné naozaj len príležitostne, lebo vďaka tejto kozmetike sa moje dlhodobé problémy takmer vytratili. Atopinal mi je vlastne blízky už svojim názvom, pretože atopický či iný ekzém a rôzne alergie boli od detstva mojimi spoločníkmi.

Ako dieťa som s mamou často navštevovala lekárku a dodnes mám v pamäti hydrocortison, ktorý mi predpisovala na ekzém… Keby som vtedy mala po ruke ATOPINAL, mohla som vyrásť bez škodlivých krémov na svojej pokožke.

A keby som ho mala v čase, keď som bola s deťmi na materskej dovolenke a namáhanú pokožku rúk som mala vo veľmi zlom stave, nemusela mi kožná opakovane predpisovať ďaľšie kortikoidy.

Som naozaj rada, že mám ATOPINAL po ruke teraz a aj celú túto výbornú radu prípravkov – po ktorej siahame doma takmer v každej situácii.

Atopinal účinkuje vlastne okamžite – aj na suchých začervenalých miestach na pokožke rúk, okolo úst, na tvári alebo na tele. Už po 10 minútach sa pokožka upokojí a problém mizne. Tento jemný, hustý a dobre roztierateľný krém za svoje zázračné hojivé a upokojivé účinky vďačí zmesi éterických olejov (medovka, kadidlo, santal, benzoin…) Sú podstatnou súčasťou ATOPINALU a dávajú mu aj veľmi zaujímavú vôňu. Blahodárne účinky má aj vďaka ďaľším zložkám - ako sú včelí vosk, jojobový vosk, ľubovníkový olej a mnohé ďalšie špeciality.

Aj táto kompozícia, ktorú majstrovsky vytvoril pan Hadek, je úplne skvelá a s radosťou ju teraz odporúčam ďaľším ľuďom, ktorých trápia ekzémy a podobné kožné problémy.

Monika Mannová

Úvodní slovo pana Hadka

Není tomu dlouho, co jsme se všichni těšili na dny, kdy nás navštěvuje Ježíšek. Nedlouho nato následovalo rozloučení se starým rokem, které plynule přešlo do vítání roku přicházejícího.

CLIMAFRESH v nabídce

S příchodem nového preparátu je vhodné informovat o jeho vlastnostech a použití. Bohužel, to je tentokráte u preparátu CLIMA-‑FRESH již doslova nemožný úkol.

Riziko sdělování osobních nebo intimních informací

Sociální sítě jsou určeny k seznamování a k udržování kontaktu mezi kamarády a známými. Umožňují také rychlou výměnu informací.

Přecházíme na nový účetní a skladový systém

Vážení zákazníci a příznivci Aromaterapie Karel Hadek.

Kajeputový olej

Představení tohoto oleje by mohlo začít i označením olej z bílého dřeva. Pojmenování v Indonésii „kayu putih“ neznamená nic jiného než bílé dřevo.

Červené žilky – couperose

Zdravím z Ostravy všechny fandy kosmetiky Karla Hadka. Dnes bych se ráda zamyslela nad problémem, který někdy trápí více mě než mé klientky, jež se s ním potýkají.

Cestovatelské minimum hádkovských produktů

Letošní Vánoce u nás poprvé neprobíhaly v duchu koled a vánočního stromečku – 24. prosince jsme nastoupili do letadla směr Jihoafrická republika (JAR).

Drahý pane Hadku

Nejen celý tento rok, ale i v minulých letech jsem Vás zahrnovala emaily, v nichž jsem Vás prosila o pomoc a rady, které se týkaly zdraví.

HERPES

Dám Vám hádanku. Je to malé, velmi nepříjemné a vždy se to objeví v nejméně vhodnou chvíli. Víte, co to je? Ano, opar (neboli herpes) je infekční virus, který se většinou projeví jako malá vyrážka v oblasti rtů.

SADA CELLU ‑THERAP

Stále více lidí trpí na pomerančovou kůru neboli celulitidu. Je to projev nedostatečného pohybu, špatné stravy, stresu a dalších negativních vlivů.

Novinky v doručování balíků Českou poštou

Potřebujete změnit čas nebo místo doručení u balíku, který je již na cestě k Vám?

Uvolněte se, prosím…

Ráno do práce, postarat se o děti, uklidit, uvařit a tak stále dokola. Každodenní shon vysiluje organismus fyzicky i psychicky.

Nový objav

Veríte, že aj po 15-tich rokoch používania prípravkov od pána Hadka objavujem stále nové zázračné účinky niektorých z nich? A znovu musím napísať, ako mi táto bohatá ponuka balzamov, olejčekov a mastičiek pripomína nepreskúmanú krajinu plnú prekvapení.

Mysleme na sebe

Několik let jsem pracovala v oblasti zdravé výživy. Měla jsem možnost poznat a vyzkoušet různé produkty. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla setkat i s panem Karlem Hadkem a paní Míšou Švorcovou na kurzech aromaterapie.

KURZY aromaterapie na Slovensku 2017

Okrem jari na Slovensku v marci 2017 opäť očakávame pana Karla Hadka a jeho skvelý tím odborníkov. Priatelia, bude to veľmi zaujímavých 5 dní!

Jaro, detox a aromaterapie

Vánoce i vstup do roku 2017 jsou za námi. Novoroční předsevzetí proběhla při loučení se s rokem minulým. Zda jsme se rozhodli je plnit, či nikoliv, je na každém z nás…

ANTIOXI? ANTIOXI!

V loňském roce společnost Aromaterapie Karel Hadek uvedla na trh směs éterických olejů ANTIOXI. Využil jsem příležitosti a přípravek vyzkoušel osobně.

Motivační detoxikační jídelníček

Motivační detoxikační jídelníček