Facebook Twitter Karel Hadek na YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2017

Novinky v doručování balíků Českou poštou

Potřebujete změnit čas nebo místo doručení u balíku, který je již na cestě k Vám? Trápí vás, že Vám doručovací společnosti vozí balíky v dopoledních hodinách, když jste zrovna v zaměstnání? Potřebujete doručit balík až ve večerních hodinách, kdy s jistotou víte, že budete doma?

 

Česká pošta začala vloni rozšiřovat své balíkové služby o praktické novinky, které umožňují přizpůsobení doručování balíků individuálním potřebám zákazníků. Jednou z nich je nová webová služba Změna doručení online, která je k dispozici 24 hodin denně na webu www.ceskaposta.cz. Vždy, když očekáváte balík a z obdrženého avíza, zjistíte, že se Vám termín doručení nehodí, tak není nic jednoduššího, než si v této aplikaci přizpůsobit doručení na míru. Možností je opravdu mnoho: objednání večerního doručení mezi 19. až 21. hodinou, posunutí doručení zásilky na jiný pracovní den, prodloužení úložní doby nebo uložení zásilky rovnou na vybrané poště.

 

Česká pošta myslela při úpravě doručování balíkových služeb také na to, kdy se většina z nás vyskytuje v zaměstnání a kdy naopak doma. Od podzimu začala tak postupně v krajských městech doručovat v tzv. časových pásmech. Doručování v dopoledních hodinách od 8 do 14 hodin, tedy v době, kdy je většina lidí v zaměstnání, se proto soustředí především na zásilky do firem. Naopak doručování v odpoledních hodinách od 13 do 19 hodin pak zaměřuje na domácnosti.

Nový způsob doručování v časových pásmech je zatím postupně uplatňovaný v krajských městech, pokud se však u zákazníků osvědčí, dojde k rozšíření i do dalších lokalit. V průběhu letošního roku bude Česká pošta pokračovat i na dalším rozšíření balíkových služeb tak, aby si každý zákazník mohl přizpůsobit optimální nastavení podle svých představ.

 

www.ceskaposta.cz

www.postaonline.cz

Úvodní slovo pana Hadka

Není tomu dlouho, co jsme se všichni těšili na dny, kdy nás navštěvuje Ježíšek. Nedlouho nato následovalo rozloučení se starým rokem, které plynule přešlo do vítání roku přicházejícího.

CLIMAFRESH v nabídce

S příchodem nového preparátu je vhodné informovat o jeho vlastnostech a použití. Bohužel, to je tentokráte u preparátu CLIMA-‑FRESH již doslova nemožný úkol.

Riziko sdělování osobních nebo intimních informací

Sociální sítě jsou určeny k seznamování a k udržování kontaktu mezi kamarády a známými. Umožňují také rychlou výměnu informací.

Přecházíme na nový účetní a skladový systém

Vážení zákazníci a příznivci Aromaterapie Karel Hadek.

Kajeputový olej

Představení tohoto oleje by mohlo začít i označením olej z bílého dřeva. Pojmenování v Indonésii „kayu putih“ neznamená nic jiného než bílé dřevo.

Červené žilky – couperose

Zdravím z Ostravy všechny fandy kosmetiky Karla Hadka. Dnes bych se ráda zamyslela nad problémem, který někdy trápí více mě než mé klientky, jež se s ním potýkají.

Cestovatelské minimum hádkovských produktů

Letošní Vánoce u nás poprvé neprobíhaly v duchu koled a vánočního stromečku – 24. prosince jsme nastoupili do letadla směr Jihoafrická republika (JAR).

Drahý pane Hadku

Nejen celý tento rok, ale i v minulých letech jsem Vás zahrnovala emaily, v nichž jsem Vás prosila o pomoc a rady, které se týkaly zdraví.

HERPES

Dám Vám hádanku. Je to malé, velmi nepříjemné a vždy se to objeví v nejméně vhodnou chvíli. Víte, co to je? Ano, opar (neboli herpes) je infekční virus, který se většinou projeví jako malá vyrážka v oblasti rtů.

SADA CELLU ‑THERAP

Stále více lidí trpí na pomerančovou kůru neboli celulitidu. Je to projev nedostatečného pohybu, špatné stravy, stresu a dalších negativních vlivů.

Novinky v doručování balíků Českou poštou

Potřebujete změnit čas nebo místo doručení u balíku, který je již na cestě k Vám?

Uvolněte se, prosím…

Ráno do práce, postarat se o děti, uklidit, uvařit a tak stále dokola. Každodenní shon vysiluje organismus fyzicky i psychicky.

Nový objav

Veríte, že aj po 15-tich rokoch používania prípravkov od pána Hadka objavujem stále nové zázračné účinky niektorých z nich? A znovu musím napísať, ako mi táto bohatá ponuka balzamov, olejčekov a mastičiek pripomína nepreskúmanú krajinu plnú prekvapení.

Mysleme na sebe

Několik let jsem pracovala v oblasti zdravé výživy. Měla jsem možnost poznat a vyzkoušet různé produkty. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla setkat i s panem Karlem Hadkem a paní Míšou Švorcovou na kurzech aromaterapie.

KURZY aromaterapie na Slovensku 2017

Okrem jari na Slovensku v marci 2017 opäť očakávame pana Karla Hadka a jeho skvelý tím odborníkov. Priatelia, bude to veľmi zaujímavých 5 dní!

Jaro, detox a aromaterapie

Vánoce i vstup do roku 2017 jsou za námi. Novoroční předsevzetí proběhla při loučení se s rokem minulým. Zda jsme se rozhodli je plnit, či nikoliv, je na každém z nás…

ANTIOXI? ANTIOXI!

V loňském roce společnost Aromaterapie Karel Hadek uvedla na trh směs éterických olejů ANTIOXI. Využil jsem příležitosti a přípravek vyzkoušel osobně.

Motivační detoxikační jídelníček

Motivační detoxikační jídelníček