Facebook Twitter YouTube E-shop Karel Hadek Aromafauna Aromaflora

Časopis

Celé číslo ke stažení

ČASOPIS AROMATERAPIE 1/2016

Milý pane Hadku,

 

nežádám Vás o radu, ale děkuji za Vaši poradnu. Po propuštění ze školství pro přebytečnost v předdůchodovém věku jsem se po čtyřech letech hledání konečně našla v masérství a přibližně po roce jsem našla Vás a začala mi nejšťastnější etapa mého života. Kromě přípravků k masážím si bedlivě všímám i dalších informací ve Vašem časopisu i katalogu produktů. A díky tomu jsem dnes mohla sdílet spokojenost zákaznice, která vybředla ze začarovaného kruhu: kvasinky – zánět močového měchýře s patřičnými bolestmi – antibiotika – kvasinky… se stále obtížnějšími příznaky, beznaděj, rezignace. A lékař stále tvrdošíjně předepisoval další „úžasná“ antibiotika.

 

Tak jsem opsala Váš recept na jalovcový a čajovníkový olej, CANDISAN, doporučila INTIMISS, HY INTIMU a ELEUTHEROCOCCOVÝ EXTRAKT a poprosila ji o přehodnocení vztahu k antibiotikům. Někdy se divím, že lidé vůbec přežívají tuto „léčbu“, a to paní překonala v nedávné minulosti velmi vážnou chorobu, je tedy zjevně zranitelná. No, co si budeme povídat. Ještě, že Vás máme. Proto Vám přeju koňskou dávku rezistence vůči blbství, kterému statečně odoláváte. Abyste vydržel a dokázal svým věrným zákazníkům krom úžasných novinek i nadále poskytovat svůj optimismus, břitký humor a nakažlivé zaujetí pro svou práci. Přeju Vám to celoročně a doživotně.

 

S úctou,

Jitka Thomasová

Jaderný šok

V živé paměti mám dobu před více než čtvrt stoletím, kdy se objevil na německém trhu zázrak proti vráskám.

Vitamín D3

Jedním z častých dotazů, které se stále opakují, je i otázka vlivu slunečního záření na lidské zdraví.

Šalvej a její olej

Jak již to u bylinek bývá běžné, i u šalvěje je dobré konstatovat, že příroda má v nabídce kolem 500 druhů a poddruhů šalvějí.

Milý pane Hadku,

nežádám Vás o radu, ale děkuji za Vaši poradnu.

Orange Sanitol

ORANGE SANITOL doporučuji i lidem s kožními chorobami, kteří mají od mastí zničené prádlo, jež nejde vyprat ani vysokými dávkami pracího prášku.

Pomocník pri nadúvaní a tráviacich problémoch (CANDÖL)

Ambulancie gastroenterológov sú dnes veľmi vyťažené.

Vážený pane Hadku,

Vaše produkty jsou důležitou složkou v péči o naše zdraví a kvalitu života.

Jak se vyhnout nemoci v zimním období

Pokud znáte výrobky KAREL HADEK a používáte je, tak nemoc nemá šanci.

Dorucování balíku Českou poštou – hrůza

Byla jsem léta zvyklá, že jsem si objednala výrobky KAREL HADEK a ještě tentýž den mi přišla SMS zpráva od České pošty, že převzali k doručení balík, který mi bude doručen následující den. Zvykla jsem si, že na doručení balíku budu čekat od 8–16 hodin.

Pro začátečníky…

Začínáme… Vzhledem k velikému přílivu nových klientů, kteří s našimi výrobky teprve koketují, bych ráda přiblížila některé informace, na něž se často ptáte.

Cvicení pro posílení meridiánových drah

V tomto nevlídném počasí, v době, kdy máme málo denního světla a lehce se necháme ovládnout melancholií, je výborné k udržení vitality organismu a dobré pozitivní nálady pravidelné cvičení.

Porodní dula a aromaterapie

Příchod miminka je bezesporu jednou z nejkrásnějších událostí našeho života.

Aromaterapie během porodu

Jste překvapeni? Já také, a příjemně.

Úvodní slovo Karla Hadka

Nejen první hodiny, ale i dny nového roku máme již za sebou, takže vlastně již ani nový není. Věřím, že vykročení tou správnou nohou se povedlo každému, tak jako to bývá každý rok. Oslavy jsou tedy za námi, vystřídaly je běžné dny, přibližně takové, jaké byly loni i jaké budou příští rok. Součástí těch letošních bude z naší strany „osvěta“. I tak lze, s rozvinutým smyslem pro černý humor, označit blbárny, jinými slovy naplňování legislativy mocipánů z EU.

Drahý, dražší, ješte dražší

O růžovém éterickém oleji vždy platilo, že má nejen krásnou vůni, ale patří i do skupiny oněch nejdražších éterických olejů.